جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

ایران اسلامی برای تمام آزادیخواهان دنیا الگو شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

ایران اسلامی برای تمام آزادیخواهان دنیا الگو شده است

ایران اسلامی برای تمام آزادیخواهان دنیا الگو شده

امام جمعه کرمانشاه گفت: امروز ایران اسلامی برای تمام انقلاب‌های دنیا و مردم آزادیخواه به یک الگو تبدیل شده که نشان از عزت و اقتدار ایران اسلامی دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، آیت الله مصطفی علماء در مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در کرمانشاه که به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس برگزار شد، اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف را ستودنی دانست و گفت: قدرت نظامی ایران قابل قیاس با سالهای دفاع مقدس نیست و طی این سالها به پیشرفت های خوبی در حوزه نظامی دست یافته ایم.

وی از جنگ تحمیلی بعنوان یک پروژه استکباری یاد کرد که با هدف سرنگونی انقلاب اسلامی ایران طراحی شده بود و گفت: دشمنان بخوبی می دانستند که اگر اسلام خود را نشان دهد، دیگر هیچ قدرتی توان مقابله با آن را ندارد.

آیت الله علماء با اشاره به اذعان برخی سیاستمداران برجسته دنیا مبنی بر اینکه بدون ایران نمی توان در منطقه موفق بود، گفت: امروز تمام دنیا روی ایران حساب ویژه ای باز می‌کنند.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه امروز دشمنان بخوبی به قدرت ایران اسلامی واقف هستند، گفت: به همین دلیل تمام برنامه های آنان برای مقابله با ایران اسلامی و مانع تراشی مقابل پیشرفت‌های ماست.

 آیت الله علماء بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران همچون یک دانشگاه به همه دنیادرس مقاومت و ایستادگی داده، گفت: کشورهای سوریه، عراق،لبنان، بحرین و یمن از انقلاب اسلامی ایران درس گرفته اند.

وی افزود: امروز ایران اسلامی بعنوان یک ابرقدرت در دنیا مطرح است و این مهم بیش از هر چیز در سایه ایستادگی ملت ایران حاصل شده است.

امام جمعه کرمانشاه یکی از سفارشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با سپاهیان را جوان نگاه داشتن سپاه پاسداران دانست و گفت: نیروهای مسلح تنها در صورت جوان بودن می توانند در برابر توطئه های دشمنان ایستادگی کنند.