جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

آیین بازگشایی حوزه علمیه خواهران کنگاور برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

آیین بازگشایی حوزه علمیه خواهران کنگاور برگزار شد

آیین بازگشایی حوزه علمیه خواهران کنگاوربرگزار شد

به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، آیین بازگشایی حوزه علمیه خواهران کنگاور ظهر یکشنبه با حضور فرماندار، مدیر حوزه علمیه و تعدادی از مسوولان ادارات کنگاور در مدرسه علمیه خواهران این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، مدیر حوزه علمیه کنگاور در این آیین گفت: اطلاعات و آگاهی های مبلغین نسبت به زمان و مکان محل تبلیغ برای گسترش معارف اسلامی بسیار مهم است، لذا مبلغ باید دائما در حال مطالعه، برنامه ریزی و به روز کردن اطلاعات علمی خود باشد.

علیرضا عطایی اظهار کرد: باید برای حفظ حوزه های علمیه بکوشیم که از راه تحصیل علم، تأمین مباحث علمی، گسترش مباحث علمی و ارتقاء علم و دانش و همچنین از طریق اخلاقیات به دست می آید.

وی افزود: حوزه، سرمایه بزرگی است که از زمان رسول گرامی اسلام (ص) تا به امروز به ما رسیده تا از کیان اسلام دفاع نماییم. همچنین در این جلسه پیام حجت الاسلام والمسلمین محمودرضا جمشیدی، مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور که به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی جدید پیامی را صادر کرده بود، قرائت شد.

مدرسه علمیه خواهران کنگاور با وجود اینکه در مکانی ملکی مستقر است ولی ساختمان مذکور از ابتدایی ترین شرایط یک مکان آموزشی برخوردار نیست.

این مدرسه علمیه حدود 90 مبلغه دارد که 22 نفر آز آنها ورودی جدید هستند.