جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

آیین بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در قصرشیرین - نمایش محتوای خبر

 

 

آیین بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در قصرشیرین

آیین بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در قصرشیرین برگزارشد

آیین بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با حضور قشرهای مختلف مردم و مسوولان در مسجد جامع قصرشیرین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا رییس تبلیغات اسلامی قصرشیرین در این آیین با تسلیت ایام ارتحال امام راحل و تقارن آن با نیمه شعبان میلاد مهدی موعود (عج) گفت: این تقارن فرصت مناسبی است تا ارتباط نهضت امام (ره) را با نهضت مهدی (عج) تحلیل کنیم.


حجت الاسلام محمد محمودی افزود: نهضت امام خمینی (ره) مقدمه و زمینه ساز نهضت حضرت مهدی (عج) است.

وی با اشاره به ویژگی های شخصیتی امام راحل اظهار کرد: امام خمینی (ره) یک انسان کامل و عارف به الله و پرورش یافته مکتب اهل بیت (ع) بودند که چیزی جز تقویت و احیای دین خدا را نمی دیدند.

حجت الاسلام محمودی افزود: امام راحل در واقع قیامش الهی و احیای دین اسلام و نفی اسلام آمریکایی بود که تعظیم شعائر الهی و تقویت ارزش ها و آرمان های والای دین مبین اسلام ناب محمدی از اهداف مهم قیام این بزرگمرد تاریخ بود.

وی گفت: امروز انقلاب اسلامی الگویی برای تمام آزادیخواهان جهان است و در واقع انقلاب اسلامی طلایه دار انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) و آغاز گر نهضت بزرگ اسلامی در زمان ظهور است.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ما جدا از انقلاب جهانی مهدی (عج ) نیست و هدف آن برپایی حکومت عدل جهانی امام عصر است.

وی در ادامه با اشاره اینکه امروز پرچمدار عصر ظهور رهبر معظم انقلاب اسلامی است گفت: مهمترین وظیفه منتظران واقعی اطاعت از مقام منیع ولایت و همچنین داشتن اعمال و رفتاری است که امام عصر(عج) را متاثر نکند.

پایان بخش این مراسم برپایی مراسم سینه زنی و مداحی توسط سوگواران و دلسوختگان امام خمینی (ره) بود.