رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸

بارش 31 میلیمتر باران درسرپل ذهاب - نمایش محتوای خبر

 

 

بارش 31 میلیمتر باران درسرپل ذهاب

فرماندار سرپلذهاب،در طی سه روز گذشته با ورود موج بارشی قوی به غرب و نفوذ به جو سرپل ذهاب، میزان بارش باران در مجموع به 31 و 11 دهم میلیمتر رسانده است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، جهانبخش حیدری فرماندار سرپلذهاب اظهار داشت: در طی سه روز گذشته با ورود موج به دنبال موج بارش در استان کرمانشاه سرپلذهاب 31.10 دهم میلیمتر بارندگی را ثبت کردبارشی قوی به غرب و نفوذ به جو سرپل ذهاب، میزان بارش باران در مجموع به 31 و 11 دهم میلیمتر رسانده است که خوشبختانه این بارش شدید هیچگونه خسارتی در بخش های مختلف شهرستان به همراه نداشته است.

وی افزود: با توجه به اینکه شاهد بارش باران مطلوب و برف در برخی از نقاط شهرستان هستیم تاکنون قطعی برق، آب و گاز در سطح روستاها و شهرستان صورت نگرفته است.

فرماندار شهرستان یادآور شد: طی 24 ساعت گذشته به علت بارش برف راههای اصلی 15 روستای دشت ذهاب در حوزه استحفاظی راه وشهرسازی سرپلذهاب مسدود شد که به همت و تلاش شبانه روزی راهداران راههای مذکور در حال برف ‌روبی و بازگشایی هستند و تنها منطقه میرحصار منتهی به ثلاث باباجانی مسدود مانده است که این مسیر تا ظهر امروز بازگشایی خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: تمامی نهادها و دستگاه‌های مختلف اعضای ستاد بحران از آمادگی لازم جهت رفع مشکلات احتمالی در وضعیت آماده باش هستند.

رئیس اداره راه و شهرسازی سرپلذهاب نیز خاطر نشان کرد: از کلیه رانندگان و مسافرین عزیز تقاضا داریم با توجه به سامانه بارشی پیش بینی شده در طول روزهای آتی به منظور سهولت تردد در جاده‌ها به ویژه جاده‌های کوهستانی مجهز به زنجیر چرخ و ... باشند تا سفری به یاد ماندنی و در کمال سلامت و آرامش را تجربه و حتی الامکان از سفرهای غیر ضروری پرهیز نمایند.

مرادی مطلق همچنین تصریح کرد: مسافران و شهروندان گرامی می توانند برای اطلاع از وضعیت راههای مواصلاتی شهرستان سرپلذهاب با شماره 422242356 تماس حاصل فرمایند.