سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

بازدیداستاندار کرمانشاه از بخش سر فیروزآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدیداستاندار کرمانشاه از بخش سر فیروزآباد

استاندار کرمانشاه از بخش سر فیروزآباد بازدید کرد

اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه به همراه جمعی از مدیران کل و معاونین استانداری روز شنبه وارد بخش سرفیروزآباد از توابع شهرستان کرمانشاه شد و از نزدیک در جریان مشکلات این بخش قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، بخشدار سرفیروزآباد، مهمترین مشکلات روستاییان این بخش را کمبود آب شرب عنوان کرد که هم اکنون توسط تانکرهای سیار آبرسانی می شود.

منوچهر کاظمی نژاد، دیگر مشکلات بخش سرفیروزآباد را نبود ادارات دولتی و کمبود امکانات بهداشتی و درمانی و نداشتن برق برخی روستاها عنوان کرد. استاندار کرمانشاه از پروژه آبرسانی چشمه روستای سرین بازدید کرد.

پروژه آبرسانی سرین در محور سرین - آهوران به طول 33 کیلومتر قرار است آب شرب 11 روستای بخش سرفیروزآباد را تامین کند که تاکنون با 60 درصد پیشرفت فیزیکی و 18 میلیارد ریال اعتبار کار آبرسانی به 6 روستای آن انجام شده است.

رازانی اعلام کرد: مقرر شده از حق انشعاب آب برای روستاییان این پروژه رایگان باشد.

استاندار کرمانشاه همچنین از پروژه راه آسفالت محور سرین – آهوران که 16 کلیومتر از 24 کلیومتری آن انجام شده با 37 میلیارد ریال اعتبار ملی انجام شده بازدید کرد.

در جریان این سفر استاندار کرمانشاه از نزدیک در جریان روند ساخت 6 خانه روستایی بخش سرفیروزآباد که توسط بسیج سازندگی سپاه در دست ساخت است، قرار گرفت.

احمد صفری و سید قاسم جاسمی نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی نیز در این سفر استاندار کرمانشاه را همراهی می کنند. بخش سرفیروزآباد با 230 روستا دارای 35 هزار نفر جمعیت است.