جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹

بازدید آیت الله علما نماینده ولی فقیه از صدا و سیمای مرکز کرمانشاه

بازدید آیت الله علما نماینده ولی فقیه از صدا و سیمای مرکز کرمانشاه


بازدید به مناسبت 9 مرداد سالروز بازدید تاریخی رهبر معظم انقلاب اسلامی از صدا وسیمای مرکز کرمانشاه ، نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه کرمانشاه از صدا و سیمای مرکز کرمانشاه بازدید به عمل آوردند . آیت الله علما اظهار داشتند : 9 مرداد ماه روزی تاریخی درهندسه فرهنگی کشور محسوب می شود ، چرا که درچنین روزی بازدید تاریخی مقام معظم رهبری از رسانه ملی صورت گرفت تا فصل رجحان جدیدی دررسالت عظیم این عرصه شکل گیرد . آیت الله علما صدا وسیما را به عنوان یک رکن مهم در جامعه برای اطلاع رسانی صحیح به مردم دانستند.ایشان بااشاره به فرمایشات امام خمینی مبنی بر اینکه صدا و سیما باید دانشگاه عمومی برای هدایت و تربیت باشد، افزود : آرمان ها و اهداف والای انقلاب اسلامی نیازمند طراحی دقیق پیام هایی است که از طریق رسانه ملی به مخاطبان ارائه می شود . افشین امیری مدیر کل مرکز نیز با تبریک اعیاد قربان و غدیر وگرامیداشت 9 مرداد ماه گفت : صدا و سیمای مرکز کرمانشاه همواره درهمه حوادث و بحران ها درکنار مردم است و با شیوع ویروس کرونا هم موفق به راه اندازی استودیو سلامت و مدرسه مجازی برای اولین دربین همه مراکز استان ها شد . همچنین ازدیگر برنامه های صدا و سیما مرکز کرمانشاه تهیه مستند فاخر شهید سپهبد قاسم سلیمانی ، طرح هر خانه یک حسینه واجرای طرح ملی قرآنی 1454 است . مدیر کلصدا و سیما کرمانشاه همچنین تحقق شعار سال و کمک به تولیدکنندگان در سال جهش تولید ،اجرای بیانیه ای گام دوم انقلاب ، تهیه و تولید برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس و رفع مشکلات زیر ساختی در حوزه فنی را از مهمترین برنامه های سال 99 برشمرد .وی در پایان یاد آورشد ، با راه اندازی تی اس 3 درشهرستان ها تعداد شبکه های رادیویی و تلویزویونی از 18 شیکه به 38 شبکه افزایش مییابد . نماینده ولی فقیه از صدا و سیمای مرکز کرمانشاه

به مناسبت 9 مرداد سالروز بازدید تاریخی رهبر معظم انقلاب اسلامی از صدا وسیمای مرکز کرمانشاه ، نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه کرمانشاه از صدا و سیمای مرکز کرمانشاه بازدید به عمل آوردند .

آیت الله علما اظهار داشتند : 9 مرداد ماه روزی تاریخی درهندسه فرهنگی کشور محسوب می شود ، چرا که درچنین روزی بازدید تاریخی مقام معظم رهبری از رسانه  ملی صورت گرفت تا فصل رجحان جدیدی دررسالت عظیم این عرصه شکل گیرد . آیت الله علما صدا وسیما را به عنوان یک رکن مهم در جامعه برای اطلاع رسانی صحیح به مردم دانستند.ایشان بااشاره به فرمایشات امام خمینی مبنی بر اینکه صدا و سیما باید دانشگاه عمومی برای هدایت و تربیت باشد، افزود : آرمان ها و اهداف والای انقلاب اسلامی نیازمند طراحی دقیق پیام هایی است که از طریق رسانه ملی به مخاطبان ارائه می شود .

افشین امیری مدیر کل مرکز نیز با تبریک اعیاد قربان و غدیر وگرامیداشت 9 مرداد ماه گفت : صدا و سیمای مرکز کرمانشاه همواره درهمه حوادث و بحران ها درکنار مردم است و با شیوع ویروس کرونا هم موفق به راه اندازی استودیو سلامت و مدرسه مجازی برای اولین دربین همه مراکز استان ها شد .  

همچنین ازدیگر برنامه های صدا و سیما مرکز کرمانشاه تهیه مستند فاخر شهید سپهبد قاسم سلیمانی ، طرح هر خانه یک حسینه واجرای طرح ملی قرآنی 1454 است .

مدیر کلصدا و سیما کرمانشاه همچنین تحقق شعار سال و کمک به تولیدکنندگان  در سال جهش تولید ،اجرای بیانیه ای گام دوم انقلاب ، تهیه و تولید برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس و رفع مشکلات زیر ساختی در حوزه فنی را از مهمترین برنامه های سال 99 برشمرد .وی در پایان یاد آورشد ، با راه اندازی تی اس 3 درشهرستان ها تعداد شبکه های رادیویی و تلویزویونی از 18 شیکه  به 38 شبکه افزایش مییابد .