بازدید مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه از اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه

بازدید مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه از اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه


 

در این دیدار که صبح روز یکشنبه دهم آذر 1398 در محل اداره کل کتابخانه های عمومی استان   کرمانشاه برگزار شد ، دو طرف به برقراری  ارتباط سازنده جهت توسعه فرهنگ مطالعه در استان تاکید کردند.

 

افشین امیری در این دیدار گفت ،عملکرد کتابخانه های عمومی استان در راستای رسالت کاری خودکه  توسعه فرهنگ مطالعه مفیدمی باشد، بسیار مطلوب است و جای تقدیر دارد .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه خاطر نشان کرد :صدا و سیمای  مرکز کرمانشاه در راستای اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ مطالعه عمومی در تمامی حوزه ها آماده همکاری با کتابخانه های عمومی ست و از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

خانم حسنی خونسار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه ضمن خیر مقدم در این دیدار گفت : مجموعه نهاد کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه با نیروهای کارآزموده و متخصص با رسالت توسعه کتابخانه ها و افزایش سرانه مطالعه در جامعه در حال تلاش است و کتابداران سربازان فرهنگی جامعه هستند.

حسنی خونسار بیان داشت برای ترویج کتابخوانی در جامعه نیازمند حمایت جدی رسانه ها خصوصا صدا و سیما هستیم و با توجه به تلاشهای انجام گرفته در این حوزه بخصوص در هفته کتاب و کتابخوانی ازمدیرکل و کارکنان  صدا و سیمای مرکز کرمانشاه قدردانی کرد.

درپایان این دیدار مدیر کل و همراهان از بخش کودک کتابخانه امیرکبیر بازدید کردند.