جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

بازدید معاون عمرانی استانداری کرمانشاه از تاق‌بستان - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید معاون عمرانی استانداری کرمانشاه از تاق‌بستان

بازدید معاون عمرانی استانداری از تاق‌بستان

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه از مجموعه تاریخی فرهنگی تاق بستان و نحوه خدمات رسانی به گردشگران در این مجموعه بازدید به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی هنری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، مهندس مجتبی نیک کردار به همراه مهندس مهدی رضیی مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمانشاه و مهندس اصغر رشنو سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه عصر دیروز (دهم فروردین ماه) از مجموعه تاریخی فرهنگی تاق بستان و نمایشگاه صنایع دستی ایجاد شده در این منطقه بازدید به عمل آوردند.

نیک کردار در حاشیه این بازدید ضمن ابراز رضایت از نحوه خدمات رسانی به گردشگران و مسافرین نوروزی، اظهارکرد: در ایام نوروز امسال تاکنون بیش از 1.3 میلیون نفر گردشگر در سطح استان اسکان یافته اند که نسبت به گذشته رشد خوبی را نشان می دهد.

وی ادامه داد: امسال همچنین در بحث تصادفات رانندگی شاهد کاهش آمار تصادفات به ویژه تصادفات منجر به فوت هستیم که آمارها بیانگر کاهش 33 درصدی است.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: امسال نمایشگاه صنایع دستی بهتر و منظم تر از سالهای گذشته برگزار شده و همچنین ما به دنبال راه اندازی یک بازارچه دائمی صنایع دستی در منطقه تاق بستان کرمانشاه هستیم.

قائم مقام ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان کرمانشاه با ثبت نام در طرح بیمه گردشگری، افزود: طرح بیمه گردشگران نوروزی نیز یکی از ابتکارات قابل توجه اداره کل میراث فرهنگی استان است که در محوطه ها و اماکن گردشگری استان به مرحله اجرا درآمده است.