رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

بازدید 82 هزار گردشگر از سراب نیلوفر - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید 82 هزار گردشگر از سراب نیلوفر

بازدید 82 هزار گردشگر از سراب نیلوفر

مدیر شرکت توسعه گردشگری استان کرمانشاه از بازدید 82 هزار گردشگر در شش ماهه نخست امسال از مجموعه تفریحی توریستی سراب نیلوفر خبر داد.

وحید شامبیاتی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی هنری ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهارکرد: شرکت توسعه گردشگری در استان کرمانشاه چندین مجموعه تفریحی توریستی را تحت مدیریت و نظارت خود دارد که یکی از آنها مجموعه تفریحی توریستی سراب نیلوفر است.

وی ادامه داد: سراب نیلوفر یکی از زیباترین جلوه‌های گردشگری در استان کرمانشاه است که به دلیل نزدیکی بعد مسافت آن با مرکز شهر کرمانشاه بسیار مورد توجه، استقبال و بازدید شهروندان کرمانشاهی قرار می گیرد.

مدیر شرکت توسعه گردشگری استان کرمانشاه گفت: به دلیل بروز خشکسالی های اخیر، طی چند سال گذشته سراب نیلوفر معمولا در فصل تابستان خشک و بی آب می شد، اما امسال به دلیل بارشهای خوبی که داشتیم بعد از چندین سال متوالی اولین سالی بود که در فصل تابستان هم آب دریاچه خشک نشد.

شامبیاتی تصریح کرد: بر اساس آمار موجود که مربوط به فروش بلیط ورودی این مجموعه است در مدت شش ماهه نخست سالجاری مجموعا 82 هزار گردشگر از این مجموعه تفریحی توریستی کرمانشاه بازدید داشته‌اند.

وی همچنین از آمادگی شرکت توسعه گردشگری استان برای واگذاری سراب نیلوفر به بخش خصوصی خبر داد و گفت: مقدمات این کار انجام شده و در آینده نزدیک از طریق فراخوان سرمایه گذاران، مجموعه سراب نیلوفر به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.