سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

بازدید300 هزار نفر از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید300 هزار نفر از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی استان کرمانشاه

بازدید300 هزار نفر از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی استان

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از بازدید نزدیک به 300 هزار نفر از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی استان کرمانشاه از اردیبهشت ماه تاکنون خبر داد.

علی یوسفی‌راد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه افزود: امسال شاهد استقبال بیشتر هموطنانمان از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی استان بوده‌ایم.

یوسفی‌راد با بیان اینکه سال گذشته در مجموع 850 هزار نفر از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی استان کرمانشاه بازدید کردند، ابراز امیدواری کرد: با استقبال خوب هموطنان در سال جاری شاهد افزایش بازدیدکنندگان از زیارتگاه‌ها و مناطق عملیاتی استان باشیم.

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه تابستان را اوج حضور کاروان‌های راهیان نور در استان کرمانشاه دانست.

یوسفی‌راد در ادامه اشاره‌ای هم به اسکان دراردوگاه‌ها و مراکز اقامتی راهیان نور در استان کرمانشاه از ابتدای سال راهیان نور از اردیبهشت ماه داشت و افزود: از آن زمان تاکنون 40 هزار نفر در یک دوره دو روزه در مراکز اقامتی راهیان نور اسکان پیدا کرده‌اند.

یوسفی‌راد با بیان اینکه سال گذشته در نهایت بیش از 100 هزار نفر در اردوگاه‌ها و اماکن اقامتی راهیان نور استان اقامت داشتند، گفت: امیدواریم امسال شاهد افزایش این آمار باشیم.

وی در ادامه یادمان مرصاد را پربازدیدکننده‌ترین یادمان استان کرمانشاه در ایام تابستان دانست و افزود: یادمان مرصاد در تمامی طول سال پربازدید کننده‌ترین یادمان استان کرمانشاه است.

یوسفی‌راد سپس اشاره‌ای هم به اجرای رزم‌نمایش با افلاکیان در ایام تابستان گذشته داشت و افزود: از روز 30 تیرماه تا پایان شهریور ماه هر شب اجرای برنامه رزم‌نمایش را داشتیم و به طور میانگین هر شب بین 2500 تا 3000 نفر در این برنامه فرهنگی حضور داشتند. یوسفی‌راد افزود: اجرای رزم‌نمایش باافلاکیان را از دهم مهر ماه به بعد برای دانش‌آموزان خواهیم داشت.