جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

بازنشستگان صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن گرد هم آمدند.

بازنشستگان صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن گرد هم آمدند.


در این مراسم جشن که در شنبه شب 26/11/98 در تالار گل نرگس کرمانشاه برگزار شد حدود 250 نفر از بازنشستگان صدا و سیمای مرکز کرمانشاه به همراه خانواده هایشان  حضور داشتند.

این مراسم به میزبانی صدا و سیمای مرکز کرمانشاه با حضور مهندس امیری مدیر کل مرکز و آقای دکتر صاحب مدیر امور اجتماعی رفاهی اداره کل بازنشستگان سازمان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس افشین امیری مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن ،به همه میهمانان خوش آمد گفت.

مهندس امیری در ادامه گفت: بازنشستگان صدا و سیمای مرکز کرمانشاه  زحمات  زیادی را برای این مرکز متقبل شده اند و سالهای گرانبهای عمرشان را در جهت رسیدن به اهداف رسانه ملی سپری کرده اند که لازم هست نه فقط در یک شب بلکه همیشه قدردان این تلاشها و زحمات بود و از تجربیات ارزنده این بزرگواران استفاده نمود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه به سالهای پر مخاطره هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد  و افزود در آن سالها شما بزرگواران در جهاد رسانه ای حضور داشتید و نقش تاثیرگزاری را در به تصویر کشید دفاع مقدس ایفا کردید.امیدواریم بتوانیم این راه را در ادامه به خوبی و پر تافتخار ادامه دهیم.

دکتر صاحب مدیر امور رفاهی و اجتماعی کانون بازنشستگان نیز در سخنانی از بازنشستگان مرکز تقدیر نمود و افزود:ما تمامی تلاش خود را می کنیم تا به درخواست ها ،نظرات و پینهادات شما تا حد امکان پاسخ دهیم.

دکتر صاحب به تسهیلات اعطایی به بازنشستگان در زمانهای مقرر اشاره کرد و افزود :برای ازدواج فرزندان بازنشستگان مبلغی بلاعوض و همین طور مبلغ قابل توجهی وام در نظر گرفته شده است.

دکتر صاحب همچنین گفت:ما در استان های هدف گردشگری سعی کرده ایم با عقد قراردادهایی جهت رفاه حال بازنشستگان امکان استفاده این عزیزان را به همراه خانواده فراهم کنیم.

در انتهای این مراسم صمیمی بازنشستگان  عکس یادگاری گرفتند و هدایایی به رسم یادبود تقدیمشان شد.