جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

بازگرداندن پول به صاحبش توسط تاکسیران امانتدار کرمانشاهی - نمایش محتوای خبر

 

 

بازگرداندن پول به صاحبش توسط تاکسیران امانتدار کرمانشاهی

تاکسیران امانتدار کرمانشاهی

تاکسیران امانتدار کرمانشاهی 50 میلیون ریال پول را که در کنار خیابان پیدا کرده بود، به صاحبش باز گرداند.

 

به گزارش ایرنا، روابط عمومی تاکسیرانی روز جمعه به نقل از مدیرعامل این سازمان گفت: این راننده امانتدار ایرج نورعلیئی نام دارد و از طریق نصب آگاهی بر روی شیشه تاکسی و اطلاع به تاکسیرانی موفق شد وجهی را که پیدا کرده بود به صاحبش باز گرداند.

سجاد سلیمانی افزود: این راننده امانتدار با اهدای لوح و هدیه همراه با دیگر رانندگان امانتدار از سوی سازمان تاکسیرانی مورد تشویق قرار می گیرد.

وی رانندگان تاکسی کرمانشاه را از جمله افراد مورد اعتماد و با عزت نفس بالا، متدین و امانتدار دانست و گفت: علاوه بر کیف پول، اوراق بهادار و مدارک شناسایی و اشیاء بسیاری از شهروندان نظیر گوشی تلفن همراه در خودروهای تاکسی سطح شهر جا مانده که توسط رانندگان آنها به صاحبانشان باز گردانده شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه همچنین گفت: تاکسیرانان از افراد بسیار زحمتکش جامعه هستند که با وجود اینکه وضعیت معیشتی چندان مناسبی ندارند، برای کسب روزی حلال روزانه ساعات زیادی را به جابجایی مسافران می پردازند و به حق ثابت کرده اند که امانتداران خوبی برای جان و مال و ناموس شهروندان هستند.

سلیمانی در پایان تاکید کرد: تاکسی در کنار اینکه یک وسیله امن برای جا به جایی می باشد، می تواند در حفظ مال و ناموس افراد هم مثمر ثمر باشد، این موضوع برای همه ثابت شده اما گاهی اوقات می بینیم که برخی مسافربرهای شخصی این خصلت نیک را زیرسئوال می برند.

هم اکنون بیش از 9 هزار و 500 راننده تاکسی در سطح کرمانشاه به شهروندان خدمات رسانی می کنند.