جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

بازگشایی تقاطع حادثه خیز شهر کنگاور تا شش ماه - نمایش محتوای خبر

 

 

بازگشایی تقاطع حادثه خیز شهر کنگاور تا شش ماه

تقاطع حادثه خیز شهر کنگاور تا شش ماه بازگشایی میشود

فرماندار کنگاور از بازگشایی تقاطع حادثه خیز شهر کنگاور به صورت موقت تا شش ماه خبر داد.

شریف خسروی عصر در دومین جلسه شورای ترافیک افزود: با وجود اینکه به هیچ وجه موافق بازگشایی این تقاطع نیستم ولی به دلیل درخواست بیش از 500 خانوار در این محله و رفاه حال شهروندان شورای ترافیک تصمیم به بازگشایی آن به صورت موقت کرده است.

وی با بیان اینکه این بازگشایی شش ماهه مشروط به این است که با نصب چراغ راهنما و عبور و مرور تنها به صورت شمالی و جنوبی و با ممنوعیت دور زدن انجام شود خاطرنشان ساخت: در مدت تعیین شده دستگاههای متولی موظفند با نگاه علمی و کارشناسی شده در خصوص ایجاد زیرگذر و یا احداث میدان با استانداردهای موجود اقدام کنند در غیراین صورت دوباره مسدود خواهد شد.
خسروی در ادامه با اشاره به جولان خودروهای سنگین در بلوار اصلی شهر و برخورد نکردن جدی پلیس راهور با این راننده ها تصریح کرد: راهنمایی و رانندگی با استقرار نیرو در اتاق پلیس 110 و رصد دوربین های ترافیکی رویکردهای جدید را در پیش بگیرد و بازدارندگی این گونه جرائم به مراتب موثرتر از جرائم تسلیمی است.
وی یاداور شد: البته برخورد نکردن با این گونه راننده ها نافی تلاش های شبانه روزی نیروهای راهور و پلیس راه شهرستان نخواهد بود.
فرماندار کنگاور در ادامه با اشاره به اینکه ایجاد پارکینگ در سطح شهر باعث افزایش امنیت، آسایش روانی جامعه و رفاه حال شهروندان خواهد شد افزود: ایجاد پارکینگ در سطح شهر با رعایت الزامات قانونی بلامانع است.
خسروی با اشاره به وجود مشاغل مزاحم در شهرستان کنگاور و تضییع حقوق شهروندان گفت: با نمایشگاههای اتومبیل که با اشغال فضای پیاده روها و یا هرگونه شغلی که باعث از بین رفتن حقوق شهروندان می شوند برخورد جدی می شود.
وی به شهرداری کنگاور تاکید کرد: برگزاری جلسات کمیسیون بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها و اجرای مصوبات آن را به طور جدی در دستور کار قرار دهد.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر 84 هزار نفر در 90 کیلومتری شرق شهر کرمانشاه و 411 کیلومتری تهران واقع شده است.