سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

بالندگی ایران اسلامی مرهون حضرت امام، خون شهیدان و هدایت گری های مقام معظم رهبری است - نمایش محتوای خبر

 

 

بالندگی ایران اسلامی مرهون حضرت امام، خون شهیدان و هدایت گری های مقام معظم رهبری است

عباس سروری: شهادت شهدای حرم در دفاع از حریم اهل بیت به همگان ثابت کرد که مردم همواره در خط ولایت قرار دارند و در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی تا پای جان ایستادگی می کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، همزمان باسالروز ورود حضرت امام به میهن و اولین روز از سی و هشمتین دهه ی مبارک فجر، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی و رییس ستاد بزرگداشت دهه فجر استان کرمانشاه در جمع شورای اداری، فرماندهان نظامی و مردم انقلابی کرمانشاه، در گلزار شهداء طی سخنانی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و شهدای انقلاب اسلامی، ایران مقتدر امروز را مرهون حضرت امام، شهیدان و هدایت های الهی مقام معظم رهبری دانست.

عباس سروری گفت: شهادت شهدای حرم در دفاع از حریم اهل بیت به همگان ثابت کرد که مردم همواره در خط ولایت قرار دارند و در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی تا پای جان ایستادگی می کنند.

در حاشیه ی این مراسم هنرمندان حوزه هنری نیز با اهدا شاخه ی گل و قرائت فاتحه بر مزار شهداء با آرمان های امام و شهیدان تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان کرمانشاه: در این مراسم که از سوی حوزه هنری با همکاری ستاد دهه ی فجر استان برگزار شد هنرمندان در کنار سایر اقشار ملت همیشه در صحنه با حضور خود، ایستادگی و استقامت در خط ولایت و انقلاب را اعلام کردند. مسئول روابط حوزه هنری کرمانشاه در این مراسم گفت: نقش هنرمندان انقلابی در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست.

سروش در ادامه اظهار داشت: هنرمندان متعهد و ارزش مدار در طول این دوران با خلق آثاری فاخر و تأثیرگذار برگ های زرینی را به تاریخ ایران اسلامی رقم زده اند. وی خاطرنشان کرد: حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه برنامه های متنوعی از جمله برگزاری مسابقات و جشنواره های هنری، نمایشگاه های متعدد و نشست های تخصصی در راستای بزرگداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران در دستور کار خود دارد

همزمان باسالروز ورود حضرت امام به میهن و اولین روز از سی و هشمتین دهه ی مبارک فجر، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی و رییس ستاد بزرگداشت دهه فجر استان کرمانشاه در جمع شورای اداری، فرماندهان نظامی و مردم انقلابی کرمانشاه، در گلزار شهداء طی سخنانی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و شهدای انقلاب اسلامی، ایران مقتدر امروز را مرهون حضرت امام، شهیدان و هدایت های الهی مقام معظم رهبری دانست.

عباس سروری گفت: شهادت شهدای حرم در دفاع از حریم اهل بیت به همگان ثابت کرد که مردم همواره در خط ولایت قرار دارند و در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی تا پای جان ایستادگی می کنند. در حاشیه ی این مراسم هنرمندان حوزه هنری نیز با اهدا شاخه ی گل و قرائت فاتحه بر مزار شهداء با آرمان های امام و شهیدان تجدید میثاق کردند.

در این مراسم که از سوی حوزه هنری با همکاری ستاد دهه ی فجر استان برگزار شد هنرمندان در کنار سایر اقشار ملت همیشه در صحنه با حضور خود، ایستادگی و استقامت در خط ولایت و انقلاب را اعلام کردند. مسئول روابط حوزه هنری کرمانشاه در این مراسم گفت: نقش هنرمندان انقلابی در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست.

سروش در ادامه اظهار داشت: هنرمندان متعهد و ارزش مدار در طول این دوران با خلق آثاری فاخر و تأثیرگذار برگ های زرینی را به تاریخ ایران اسلامی رقم زده اند.

وی خاطرنشان کرد: حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه برنامه های متنوعی از جمله برگزاری مسابقات و جشنواره های هنری، نمایشگاه های متعدد و نشست های تخصصی در راستای بزرگداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران در دستور کار خود دارد.