رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

باید بتوانیم سهیمه بیشتری برای المپیک کسب کنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

باید بتوانیم سهیمه بیشتری برای المپیک کسب کنیم

بایدسهیمه بیشتری برای المپیک کسب کنیم

رییس فدراسیون تیراندازی گفت: آخرین مرحله مسابقات کسب سهمیه المپیک ماه آینده به میزبانی کویت برگزار می‌شود و امیدواریم بتوانیم سهمیه‌های بیشتری برای المپیک کسب کنیم.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، سید مهدی هاشمی در مراسم افتتاح سالن تیراندازی تمام الکترونیک شهید کرم طهماسبی کرمانشاه اظهار کرد: کرمانشاه پیش از این آنگونه که باید در بعد قهرمانی ظاهر نشده و افتتاح این سالن بستر و شروعی برای رونق این ورزش در استان و کسب قهرمانی های بیشتر است.

وی افزود: امکانات و تجهیزات و فضای این مجموعه بی نظیر با بسیاری از مجموعه های تیراندازی جهان برابری می کند و این یک فرصت ارزشمند برای علاقه مندان به این رشته در استان است.

هاشمی تاکید کرد: استان کرمانشاه با داشتن این مجموعه در آینده می توان میزبانی رقابتهای کشوری و بین المللی را عهده دار شود.

وی در ادامه، افتخارآفرینی ۲ بانوی استان در مسابقات آسیایی هندوستان را خاطرنشان ساخت و گفت: این موفقیت های نشانگر وجود پتانسیل و ظرفیت مطلوب در استان کرمانشاه برای توسعه ورزش تیراندازی است.

رئیس فدراسیون تیراندازی حضور در مسابقات ورودی المپیک را فرصتی برای عرض اندام تیراندازان کشور و به ویژه استان کرمانشاه دانست و افزود: آخرین مرحله مسابقات کسب سهمیه المپیک ماه آینده  به میزبانی کویت برگزار می‌شود و امیدواریم بتوانیم سهمیه‌های بیشتری برای المپیک کسب کنیم.

هاشمی در ادامه بیان کرد: بانوان ایران در ورزش تیراندازی سرآمد هستند و هم اکنون ۲ بانوی توانای تیرانداز تیم ملی ۲ سهمیه المپیک را بدست آوردند و تلاش ما کسب سهمیه‌های بیشتر است.