سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

باید برنامه‌های دهه فجر باشکوه برگزار شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

باید برنامه‌های دهه فجر باشکوه برگزار شوند

باید برنامه‌های دهه فجر باشکوه برگزارشوند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با تاکید بر اهمیت مردمی برگزار کردن ویژه برنامه‌های دهه فجر امسال، افزود: باید برنامه‌های دهه فجر باشکوه برگزار شوند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، عباس سروری در سومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان کرمانشاه که امروز( نهم بهمن) در فرمانداری برگزار شد، با اشاره به اهمیت مردمی برگزار کردن ویژه برنامه‌های دهه فجر امسال، افزود: مردمی برگزار کردن می‌تواند نقش مهمی در برگزاری باشکوه‌تر این برنامه‌ها داشته باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه با اشاره به تدارک برگزاری بیش از 16 هزار برنامه برای گرامیداشت دهه فجر امسال در سطح استان کرمانشاه افزود: نیمی از این برنامه‌ها در شهرستان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

سروری در ادامه 12 بهمن ماه و اولین روز از دهه فجر را مصادف با ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به کشور دانست و افزود: برنامه‌های این روز باید ویژه برگزار شوند.

وی با اشاره به همزمان بودن مراسم 22 بهمن امسال با روز جمعه، افزود : سخنران ویژه این مراسم نیز حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

وی با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن امسال به نماز جمعه ختم خواهد شد، افزود: تمامی شرایط برای برگزاری راهپیمایی در دو و یا یک مسیر مهیا است، اما به احتمال خیلی زیاد با توجه به شرایط چهارراه بسیج، راهپیمایی 22 بهمن امسال در شهر کرمانشاه تنها یک مسیر خواهد داشت.

وی با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان انقلاب در استان در ایام دهه فجر امسال، افزود: در این همایش از پیشکسوتان و تاثیرگذاران انقلاب تجلیل خواهد شد. سروری افزود: در این مراسم از خانواده اولین شهید انقلاب، جانباز بالاترین درصد انقلاب، روحانیون، تاثیرگذاران و چهره های شاخص شیعه و سنی استان تقدیر خواهد شد.

سروری برگزاری مراسم میهمانی لاله‌ها در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور و گلباران مزار شهدا، نواخته شدن زنگ انقلاب در تمامی مدارس، سر دادن بانگ الله اکبر در شب پیروزی انقلاب، برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی و... را مهمترین برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر در استان کرمانشاه در سال جاری عنوان کرد. علی قبادی معاون برنامه‌ریزی و عمران فرمانداری کرمانشاه نیز در این نشست بر ضرورت برگزاری ویژه ‌برنامه‌های دهه فجر امسال تاکید کرد و افزود: این اقدام می‌تواند نقش مهمی در معرفی انقلاب و اهداف آن به نسل جوان داشته باشد.

سعدی رشیدی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز در این نشست با اشاره به برگزاری مسابقات کشتی آزاد جام جهانی در کرمانشاه در ایام دهه فجر امسال گفت: این مسابقات روز 29 بهمن ماه در سالن امام خمینی(ره)کرمانشاه برگزار خواهد شد.

رشیدی افزود: این مسابقات با شرکت کشتی گیرانی از کشورهای آمریکا، روسیه، ترکیه، گرجستان، آذربایجان، هندوستان، مغولستان و ایران در کرمانشاه برگزار خواهد شد.