سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

باید شرایط حضور تورهای گردشگری ترکیه در کرمانشاه فراهم شود - نمایش محتوای خبر

 

 

باید شرایط حضور تورهای گردشگری ترکیه در کرمانشاه فراهم شود

باید شرایط حضور تورهای گردشگری ترکیه درکرمانشاه فراهم شود

مدیر شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین در کرمانشاه گفت: امیدوارم مسئولان اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه با پیش‌بینی ساز و کارهای مناسب شرایط حضور تورهای گردشگری ترکیه را در استان فراهم کنند.

به‌گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی هنری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، «سزایی کورت» مدیر شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین در کرمانشاه در جلسه ای که با حضور اصغر رشنو سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در این اداره کل برگزار شد، اظهارکرد: شرکت ترکیش ایرلاین این توانایی را دارد تا تورهای گردشگری را روانه کرمانشاه کند.

وی خاطرنشان کرد: نکته حائز اهمیت در این بین این است که باید دفاتر خدمات مسافرتی استان کرمانشاه توانایی آن را داشته باشند که از این فرصت استفاده کنند.

کورت، تصریح کرد: متاسفانه تاکنون آژانس ها و دفاتر خدمات گردشگری استان کرمانشاه در این زمینه توانایی چندانی از خود نشان نداده‌اند.

مدیر شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین در کرمانشاه، گفت: آژانس های کرمانشاه باید این قابلیت را داشته باشند که با برنامه‌ریزی مناسب مسافران و تورهای خارجی را در استان پشتیبانی کنند.

وی ابراز امیدواری کرد: مسئولان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه با پیش‌بینی ساز و کارهای مناسب شرایط حضور تورهای گردشگری کشور ترکیه را در استان فراهم کنند.

کورت همچنین یادآور شد: استان کرمانشاه در زمینه گردشگری دارای پتانسیل‌های بسیار بالقوه‌ای است و تنها کافی است از این پتانسیل‌های بالقوه به نحو احسنت استفاده کرد.

مدیر شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین در کرمانشاه اظهارکرد: جاذبه های تاریخی، فرهنگی و طبیعی استان کرمانشاه برای توسعه گردشگری کم‌نظیرند و باید دفاتر خدمات گردشگری و آژانس‌های این استان فعالیت بیشتری در خصوص شناساندن این آثار به جهانیان داشته باشند.