جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

با اجرای طرح گرمسیری شهرستان سرپل ذهاب متحول می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

با اجرای طرح گرمسیری شهرستان سرپل ذهاب متحول می‌شود

با اجرای طرح گرمسیری شهرستان سرپل ذهاب متحول میشود

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: با اجرای طرح عظیم گرمسیری شهرستان سرپل ذهاب در حوزه های مختلف کشاورزی، صنعتی و اقتصادی متحول می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، رضا رحیمی که به مناسبت هفته دولت در شهرستان سرپل ذهاب حضور یافته بود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این سفر کاری 16 پروژه با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد و 600 میلیون تومان در حوزه های مختلف تولیدی، عمران روستایی و عمران شهری به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسید و یا کلنگ زنی شد.

معاون استاندار کرمانشاه افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته پروژه های عمرانی کلنگ زنی شده طی امسال و یا حداکثر سال آینده به بهره برداری خواهند رسید.

این مدیر ارشد افزود: شهرستان سرپل ذهاب از پتانسیل ها و استعدادهای بسیار خوبی در حوزه های مختلف کشاورزی، گردشگری و اقتصادی برخوردار است و با اجرای پروژه عظیم گرمسیری این منطقه متحول می شود.

وی افزود: با اجرای این سامانه طی دو تا سه سال آینده، منابع آبی مورد نیاز برای اجرای طرح های بزرگ کشاورزی، صنعتی و اقتصادی تأمین می‌شود و شاهد رونق فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال جوانان جویای کار در منطقه خواهیم بود.