رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

با بداخلاقی انتخاباتی در فضای مجازی برخورد می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

با بداخلاقی انتخاباتی در فضای مجازی برخورد می‌شود

با بداخلاقی انتخاباتی درفضای مجازی برخورد میشود

فرمانده انتظامي استان کرمانشاه از آمادگي کامل پليس براي تامين امنيت انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي در هفتم اسفند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرماشناه، سردار منوچهر امان اللهي در مراسم صبحگاه انتظامی گفت: ناجا با توجه به وظيفه ذاتي و قانوني که بر عهده دارد، نسبت به تامين امنيت انتخابات و برخورد با تخلفات انتخاباتي عمل خواهد کرد.

فرمانده انتظامي استان کرمانشاه رعايت اخلاق انتخاباتي را از سوي تمامي نامزدها ضروري دانست و افزود: نيروي انتظامي به ويژه پليس فتا بر فضاي مجازي نظارت داشته و ضمن رصد تمامي فعاليت‌هاي انتخاباتي دراين فضا، در صورت مشاهده هر نوع بداخلاقي انتخاباتي برخورد خواهد کرد.

وي ادامه داد: همه نيروهاي پليس استان با لايه‌‎هاي مختلف تعريف شده در پوشش ترافيکي، امنيتي و انتظامي حضور پررنگي در روز انتخابات خواهند داشت.

وي با بیان اینکه پلیس در انتخابات بی‌طرف است، اظهار کرد: پليس ضمن فرا جناني عمل کردن، بي طرفي کامل خود را در برگزاري انتخابات حفظ مي‌کند.

وي با بيان اينکه همه تمهيدات براي حفظ امنيت انتخابات در استان انديشيده شده است، گفت: تمامي کارکنان ناجا بايد از هرگونه موضع گيري و جانب داري خودداري کرده و از حضور در ستادهاي انتخاباتي داوطلبان اجتناب کنند.

فرمانده انتظامي استان کرمانشاه تصريح کرد: تمام تلاش ما بر اين است که انتخاباتی سالم و در شان نظام جمهوري اسلامي و در برگيرنده و تامين کننده منويات مقام معظم رهبري و انتخاباتي سالم و در چارچوب قانون برگزار شود.

اين مقام انتظامي با اشاره به راه اندازي قرارگاه امام علي(ع) در انتظامي استان و انجام هماهنگيهاي لازم با ساير دستگاه‌ها، گفت: نيروي انتظامي قبل از انتخابات، حين انتخابات و پس از انتخابات با همکاري ساير دستگاه‌هاي نظامي و انتظامي براي ايجاد نظم و امنيت، اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

امان اللهي افزود: بايد همه فرماندهان و کارکنان تلاش خود را براي فراهم ساختن بستر مناسب براي مشارکت حداکثري مردم در پاي صندوق‌هاي راي بکار گيرند.

فرمانده انتظامي استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: در انتخابات پيش رو پليس ضمن تامين امنيت کامل با تمام توان و نيروي خود از ظرفيت پليس افتخاري براي تامين امنيت استفاده خواهد کرد.