با شهدا

دفاع مقدس كه مرهون خون شهداي اين مرز و بوم است يكي از مهمترين حوادث پس از انقلاب بشمار مي رود و همانگونه كه بارها اعلام شده ، اين دفاع مقدس و جانانه از استان كرمانشاه آغاز و در اين استان نيز با عمليات ظفرمند مرصاد پايان پذيرفت . يكي از رسالت هاي مهم رسانه ملي گراميداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر و معرفي ايشان به نسل كنوني است .

سيماي زاگرس نيز جهت انجام اين مهم با شهدا را كه كاري از قرارگاه رسانه بسيج غرب كشور است ، همچنان در سال 94 نیز براي بينندگان تدارك ديده  است .

يادآوري مي شود استان كرمانشاه با 9800 شهيد گلگون كفن يكي از استانهاي پر افتخار در دوران دفاع مقدس است و اين مطلب مسئوليت رسانه ملي در استان را سنگين تر مي كند .در اين برنامه شناسه تصوير ي حيات وحماسه وشهادت بيش  از2000هزار تن از دلير مردان ورزمندگان غرب كشور وشهدا شاخص استان كرمانشاه در هشت سال دفاع مقدس كه در عمليات هاي مختلف نقش مهمي داشتند، به تصوير كشيده شده است. مطالب برنامه بصورت گفتار متن بر روي تصاوير ضبطي و آرشيوي ارائه ميشوند. گرافيك  جدید زينت بخش و تكميل كننده موضوعات ارائه شده هستند  .   

مدت هر قسمت از این برنامه 5 دقيقه مي باشد و هر روز دو برنامه قبل از اذان ظهر و قبل از اذان مغرب  از شبكه زاگرس پخش مي شود .

Loading the player...
سال تولید: بهار94
عوامل تولید:

تهیه کننده  و کارگردان : فرهاد نوري مقدم

نویسنده و نریتور : حسین رنجبر

تدوین  و گرافیک :  شهلا امجدیان

صدابردار ودستیار تهیه : علی فیض بابایی