رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

با ملاک قرار دادن قانون با تمام توان از آرای مردم صیانت می کنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

با ملاک قرار دادن قانون با تمام توان از آرای مردم صیانت می کنیم

احمد صفری نمانده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان بر صیانت از آراء مردم تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، احمد صفری با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر حق الناس بودن آرای مردم گفت: بر این اساس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه با ملاک قرار دادن قانون با تمام توان از آرای مردم صیانت کرده و بار دیگر شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم خواهیم بود.

وی افزود : هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان به ریاست آقای حسن سلیمانی نماینده محترم شهرستانهای هرسین ، کنگاور و صحنه در مجلس شورای اسلامی از حدود یک ماه پیش کار خود را آغاز کرده و 163 عضو این هیات در سراسر استان مشغول به خدمت هستند.

این عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات استان کرمانشاه اظهار داشت: در راستای ارتقای هر چه بیشتر کیفیت کاری اعضای این هیات، 24 اسفند ماه یک دوره کارگاه آموزشی و توجیهی با حضور تعدادی از استادان مربوطه در کرمانشاه برگزار می شود.

صفری با اشاره به عملکرد مناسب هیات عالی نظارت بر انتخابات استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: این هیات کاملا بر فضای انتخاباتی نظارت دارد و از همه داوطلبان حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا می خواهیم از تبلیغات زود هنگام و غیر قانونی و تخریب احتمالی رقبا بطور جدی خودداری کنند چرا که هیات نظارت بر اساس قانونمداری و بدون هیچ جانبداری و تعارف با متخلفان برخورد قانونی خواهد کرد.

گفتنی است علاوه برحسن سلیمانی رئیس هیات عالی بر نظارت انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه،آقایان احمد صفری و شهاب نادری بعنوان اعضای عالی و آقایان داریوش رستم آبادی دبیر و رسول مجد ، فرشاد رازقی ، رسول مرادی ، مسلم شهبازی ، فرامرز دوستی و خیرالله خزایی هم عضو این هیات می باشند.