جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

برادر شوهر سارق، عامل هتک حیثیت و انتشار تصاویر خصوصی - نمایش محتوای خبر

 

 

برادر شوهر سارق، عامل هتک حیثیت و انتشار تصاویر خصوصی

رئیس پلیس فتای استان از دستگیری شخصی که با سرقت گوشی همسر برادر خود اقدام به انتشار تصاویر خصوصی وی در شبکه‌های اجتماعی و سوءاستفاده از اطلاعات موجود در گوشی کرده بود، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ علی کریمی گفت: خانم جوانی با در دست داشتن مرجوعه قضائی به پلیس فتا مراجعه و اظهار کرد، پس از سرقت تلفن همراه وی، شخص ناشناسی در حال استفاده از اپلیکیشن‌های شبکه اجتماعی نصب شده بر روی گوشی وی است و با ارسال پیام های غیراخلاقی به مخاطبان، سبب بدنام کردن وی در بین اقوام و دوستان شده است، لذا رسیدگی به پرونده در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام بررسی های فنی و تحقیقات لازم، فردی را در این زمینه شناسایی و پس اخذ مجوز از مقام قضائی، متهم را که برادر شوهر شاکیه بود، دستگیر و به این پلیس منتقل کردند.

سرهنگ کریمی با بیان اینکه متهم در بازجویی های پلیسی به بزه ارتکابی اقرار کرده است، از هموطنان خواست حتماً بر روی گوشی و شبکه های اجتماعی خود رمز ایمن قرار داده و این رمز را در اختیار افراد غیر به هیچ عنوان قرار ندهند.

وی خاطرنشان کرد: همشهریان در صورت مواجه و یا مشاهده موارد مشکوک در این زمینه آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرسCyberpolice.ir بخش تماس با ما در میان بگذارند.