جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

برادر کلاهبردار در هرسین دستگیر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

برادر کلاهبردار در هرسین دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت: فردی که با فروش زمین موروثی یک میلیارد ریال از برادر خود کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "همتعلی شکری" در این باره گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان و طرح برادر کلاهبردار در هرسین دستگیر شدشکایتی مبنی بر فروش یک قطعه زمین مسکونی موروثی به مبلغ یک میلیارد ریال بدون اطلاع وی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات محلی و کار اطلاعاتی متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وی را دستگیر کردند. این مقام انتظامی در ادامه اظهار کرد: متهم در ابتدا منکر هر گونه کلاهبرداری شد، ولی با مشاهده ادله و مستندات موجود به جرم خود اعتراف و عنوان کرد که با جلب اعتماد برادرش زمین موروثی را به مبلغ یک میلیارد ریال به شخصی به هویت معلوم به فروش رسانده است.

سرهنگ شکری با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شده است، گفت: اعتماد بیش از حد به دیگران ممکن است مشکلات جبران ناپذیری برای آنان به وجود آورد، لذا باید با دقت و حساسیت بیشتری به انجام معاملات اقتصادی پرداخت.