جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

برای اجرای پروژه های سال 96 یک برنامه زمانی تدوین شود - نمایش محتوای خبر

 

 

برای اجرای پروژه های سال 96 یک برنامه زمانی تدوین شود

استاندار کرمانشاه گفت: برای اجرای پروژه های سال 96 باید یک برنامه زمانی تدوین شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، اسداله رازانی استاندار کرمانشاه در نشست شورای برنامه ریزی با اشاره به برگزاریبرای اجرای پروژه های سال 96 یک برنامه زمانی تدوین شود انتخابات ریاست جمهوری و همچنین شوراهای شهر و کار بیشتر مدیران در زمان برگزاری انتخابات از مدیران دستگاه های اجرایی خواست که تا فرصت باقیمانده نسبت به تهیه و تدوین برنامه زمانی برای اجرای پروژه ها در سال 96 اقدام کنند.

وی تاکید کرد: ضرورت دارد یک همت و تلاشی مضاعف در جهت تقسیم بندی اولیه اعتبار در شهرستان ها با توجه به بودجه سال آینده که حدود 800 میلیارد تومان می باشد صورت گیرد و تا پایان سال چگونگی اجرای پروژه ها برای سال آینده مشخص شود.

وی بیان داشت: با انجام این کار علاوه بر مشخص شدن اجرای پروژه ها مدیران فرصت بیشتری برای پرداختن به مسئله انتخابات با توجه به وظایف کاری خود پیدا خواهند کرد و تقسیم بندی بودجه برای شهرستان ها و اجرای پروژه ها نیز با توقف روبرو نخواهند شد.

وی همچنین از مدیران خواست با توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی و همچنین برنامه های دولت در واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی جدیت و تلاش بیشتری داشته باشند.