سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

برای تعیین آینده 20 ساله شهر کرمانشاه مشارکت کنید - نمایش محتوای خبر

 

 

برای تعیین آینده 20 ساله شهر کرمانشاه مشارکت کنید

برای تعیین آینده 20 ساله شهرکرمانشاه مشارکت کنید

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه با اشاره به در دست تدوین بودن سند چشم‌انداز 20 ساله شهر کرمانشاه، از عموم مردم درخواست کرد، با تکمیل پرسشنامه‌ای که در این خصوص طراحی شده نظرات خود را با شهرداری در میان بگذارند.

امیررضا دولتشاهی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه اظهار کرد: با برنامه‌هایی که شهرداری برای کرمانشاه دارد، مقرر شده یک سند 20 ساله برای شهر کرمانشاه ترسیم شود. وی ادامه داد: در کنار این سند چشم‌انداز 20 ساله، مطالعات استراتژی توسعه شهر کرمانشاه (CDS)، تعریف برند ملی و بین‌المللی برای شهر کرمانشاه و همچنین برنامه اقتصادی و سرمایه‌گذاری شهرداری در حال اقدام است.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه نظرات مردم برای شهرداری مهم است و باید در تهیه این برنامه‌ها خواسته مردم نیز لحاظ شود، یادآوری کرد: پرسشنامه الکترونیکی در این خصوص در وبسایت مدرسه سرمایه‌گذاری و مشارکت به آدرس www.nadimiran.ir قرار داده شده و شهروندان می‌توانند با مراجعه به این آدرس، نسبت به تکمیل پرسشنامه اقدام کنند و برای تصمیم‌گیری در خصوص آینده شهر خود نظر بدهند.

وی خاطرنشان کرد: فقط تا 20 دی ماه برای تکمیل این پرسشنامه مهلت است.