جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

برای دگرگونی چهره شهر طرح‌های مناسبی داریم - نمایش محتوای خبر

 

 

برای دگرگونی چهره شهر طرح‌های مناسبی داریم

برای دگرگونی چهره شهر طرح‌های مناسبی داریم

شهردار کرمانشاه گفت: طرح‌های مناسبی برای دگرگونی چهره شهر درنظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مهندس آرش رضایی در بازدید از مناطق حاشیه‌ای شهر کرمانشاه از در نظر گرفتن طرح‌های مناسبی برای توسعه همه جانبه و دگرگونی چهره شهر کرمانشاه خبر داد.

وی یادآور شد: با تدوین نقشه استراتژی توسعه شهری در قالب برنامه‌های پنج ساله و با دورنمای 20 ساله که نقشه راه کرمانشاه تاسال 1416 در آن دیده شده است، تغییرات چشمگیری را شاهد خواهیم بود.

شهردار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه برای داشتن سازمانی متعالی و خدمت‌رسان باید با نگاهی علمی وبه روز شده کار کنیم، تصریح کرد: باید برای رسیدن به اهداف کلان درنظام مدیریت شهری با دستیابی به دانش و اطلاعات به روز درتصمیم‌سازی دقیق و کاهش خطاهای احتمالی در اجرا گام برداریم.

رضایی از مشکلات مالی بسیار هم یاد کرد و افزود: علی‌رغم این مشکلات باید با رویکردی علمی، برنامه‌محور و آینده نگر برای توسعه وعمران شهر کرمانشاه تلاش کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه آسفالت معابر در محلات و ترمیم آسفالت معابر و شریان‌های اصلی شهر در حال انجام است، خاطرنشان کرد: تاکنون حدود 40 هزارتن آسفالت‌ریزی درمناطق مختلف سطح شهر داشته‌ایم، هرچند که کمبود منابع مالی داریم ولی باتوجه به اینکه تراش وترمیم به عملیات آسفالت ریزی اضافه شد در کاهش هزینه‌ها تاثیرگذار بود و 590 هزارمترمربع درمناطق اصلی سطح شهر تاکنون آسفالت انجام داده ایم.

شهردار کرمانشاه تأکید کرد: مجموعه مدیریت شهری برای خدمت‌رسانی با کیفیت مناسب به شهروندان، با دیدی جهادی همه تلاش خود را به کار بسته است.

وی افزود: طی جلسلات و بازدیدهای دوره‌ای با حضور شهرداران مناطق و مدیران سازمان‌های مربوطه، به محلات محروم و حاشیه‌ای شهر سر می‌زنیم و از نزدیک مشکلات آنها بررسی و دستورات لازم جهت رفع آنها صادر می‌شود.