رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

برنامه‌ریزی برای استفاده از ظرفیت راهیان نور کرمانشاه در اربعین - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه‌ریزی برای استفاده از ظرفیت راهیان نور کرمانشاه در اربعین

برنامه‌ریزی برای استفاده از ظرفیت راهیان نور کرمانشاه دراربعین

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از آمادگی اردوگاه‌های راهیان نور استان برای اسکان زائران عتبات عالیات در اربعین حسینی خبر داد و گفت: از تمامی ظرفیت‌های قرارگاه راهیان نور استان برای خدمت‌رسانی به زوار عتبات عالیات در اربعین امسال استفاده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، علی یوسفی‌راد در جلسه ستاد اربعین که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی انجام شده در ایام اربعین حسینی تمامی اردوگاه ها، زائرسراها و اماکن اقامتی راهیان نور در اختیار زائران عتبات عالیات قرار خواهد گرفت، افزود: در این ایام تمامی اماکن اقامتی راهیان نور به صورت شبانه روزی در اختیار زائران حسینی قرار دارند.

یوسفی‌راد با بیان اینکه اردوگاه‌ها و اقامتگاه‌های راهیان نور استان کرمانشاه ظرفیت اسکان شبانه پنج هزار نفر را دارند، گفت: در صورت لزوم امکان افزایش ظرفیت اقامت در اقامتگاه‌های سپاه تا بیش از 10 هزار نفر نیز ف فراهم است.

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: اربعین سال گذشته نیز هیئتی برای شناسایی محل‌های اسکان و مرتفع کردن مشکلات احتمالی زوار عتبات عالیات در مسیر حرکت زوار در نظر گرفته و تلاش شد تا حد توان شرایط لازم برای اسکان و پذیرایی مطلوب از زوار حسینی آماده شود.

یوسفی‌راد در ادامه با اشاره به برنامه‌ریزی برای استفاده از ظرفیت خادمین شهدا برای خدمت‌رسانی مطلوب به زوار عتبات عالیات، گفت: تلاش خواهیم کرد تا از این طریق خدمات بهتری را به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) در اربعین امسال ارائه دهیم. وی با اشاره به اینکه تلاش می‌شود از زائرین عتبات عالیان به نحو احسن پذیرایی شود، افزود: خادمین شهدا در تمامی مراکز اقامتی راهیان نور حضور خواهند داشت و به زائرین حسینی خدمت‌رسانی خواهند کرد.