جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

برنامه های اوقات فراغت کمیته امدادهرسین برای دانش آموزان - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه های اوقات فراغت کمیته امدادهرسین برای دانش آموزان

حضور290 دانش آموز ومددجوی تحت پوشش هرسینی در برنامه های اوقات فراغت

مدیرکمیته امداد امام (ره) هرسین گفت: بیش از 290 نفر از دانش آموزان و مددجویان تحت پوشش این کمیته در برنامه های تابستانی اوقات فراغت شرکت خواهند کرد.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد هرسین، کیومرث رحمتی پور روز سه شنبه اظهار کرد: یکی از اهداف تاسیس کانون های فرهنگی توسط کمیته های امداد در سراسر کشور توجه به تربیت و فرهنگ بخصوص فرهنگ دینی و مذهبی است و در همین راستا کانون فرهنگی تربیتی ولایت هرسین نیز در سال 1380 تاسیس شد.


وی افزود: 170 نفر از دانش آموزان و120 نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد که شامل 160 دختر و130 پسر می شوند بصورت مجزا در کلاس های اعتقادی، فنی و حرفه ای، مشاوره، ورزشی، کتابخوانی، هنر کارگاه اخلاق اسلامی و کارگاه پیشگیری از اعتیاد شرکت می کنند.

رحمتی پور ادامه داد: این دسته از افراد در تابستان نیز به اردوهای تفریحی و زیارتی و به شهرهایی نظیر مشهد، تهران، همدان، لرستان و صحنه اعزام می شوند.

مدیرکمیته امداد هرسین با بیان اینکه تمامی هزینه های آموزش ها و اردوها برای شرکت کنندگان رایگان خواهد بود گفت: 27 نفر از همکاران ما در کانون مشغول آموزش و فراهم کردن برنامه های اوقات فراغت می باشند.

در شهرستان هرسین با 86 هزار نفر جمعیت بیش از دو هزار و 817 خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) هستند که جمعیتی بالغ بر 6 هزار و 200 نفر را شامل می شوند.