سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

برپایی اردوی تیم ملی کونگ فو توای جمهوری اسلامی ایران در قصرشیرین - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی اردوی تیم ملی کونگ فو توای جمهوری اسلامی ایران در قصرشیرین

برپایی اردوی سه روزه تیم ملی کونگ فو توای جمهوری اسلامی ایران درقصرشیرین

مدیر تیم های منتخب کونگ فو توای جمهوری اسلامی ایران از برگزاری اردوی سه روزه در شهرستان مرزی قصرشیرین، خبر داد.

ابراهیم حسین پور روز دوشنبه در حاشیه برپایی نخستین روز این اردو در محل خانه تکواندوی قصرشیرین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این اردو با حضور 16 کونگ فوکار و مربی در حال برگزاری است و این دوره دومین مرحله از تمرینات آماده سازی رزمی کاران است.

وی اظهارداشت: این اردو در سه بخش و رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برای اعزام کونگ فوکاران به مسابقه های جهانی هنرهای رزمی که قرار است 10 شهریور در آلمان برگزار شود، برپا شده است.

وی اظهار کرد: 2 رزمی کار تیم ملی کونگ فو جمهوری اسلامی ایران در این اردو از استان کرمانشاه تیم را همراهی کرده اند. وی بیان کرد: برای کسب آمادگی بیشتر رزمی کاران، 2 مرحله دیگر اردوی آماده سازی پیش بینی شده است که نسبت به برپایی آن اقدام خواهیم کرد.

مدیر تیم های منتخب کونگ فو توای جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد که تم ملی را بدون هیچ گونه کمک هزینه ای از طرف فدراسیون و وزارت ورزش و فقط با کمک های مردمی و هزینه های رزمی کاران به مسابه پیش رو اعزام می کنیم و ورزشکاران و مربیان هیچ گونه حقوقی دریافت نمی کنند.

حسین پور نسبت به کسب مدال در مسابقه های جهانی هنرهای رزمی در بخش انفرادی ابراز امیدواری کرد و از مسئولان ورزش کشور خواست توجه بیشتری به این تیم و ورزشکاران داشته باشند. وی ادامه داد: گفت: مسابقه جهانی هنرهای رزمی از 10 شهریور در آلمان در بخش مبارزه نیمه آزاد، هنرهای فردی و تکنیک با شرکت ورزشکاران از حدود 100 کشور مختلف برگزار خواهد شد.

سرپرست فرمانداری قصرشیرین نیز در بازدید از اردوی آماده سازی تیم کونگ فوتوآی جمهوری اسلامی ایران گفت: ورزشکاران تیم های ملی، سفیران جمهوری اسلامی در مجامع بین المللی هستند.

مرادعلی تاتار با بیان اینکه حضور در جمع ورزشکاران همواره باعث افزایش روحیه نشاط و شادابی خواهد شد، گفت: قصرشیرین از طرفیت های بالایی برای برپایی اردوهای تیم های ملی در بخش های مختلف برخوردار است و در سال گذشته 2 رویداد مهم ورزشی شامل مسابقه جهانی کونگ فوتوآ و همچنین مسابقه ورزشی مرزبانان جمهوری اسلامی ایران و عراق برگزار شد.

وی ابراز امیدواری کرد با حضور موفق تیم ملی کونگ فو توای جمهوری اسلامی ایران در مسابقه جهانی آلمان شاهد برافراشته شدن پرچم کشورمان باشیم.

هم اکنون 2 هزار و 119 ورزشکار سازمان یافته در 23 هیات ورزشی قصرشیرین مشغول فعالیت هستند.

مجموعه فضاهای ورزشی این شهرستان شامل هشت سرسرای ورزشی سرپوشیده ، یک استخر روباز ، یک پیست دو و میدانی، یک زمین چمن فوتبال و چند زمین چمن روستایی است.

قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از 27 هزار تن جمعیت دارد.