جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

برپایی تورهای رایگان "کرمانشاه‌گردی" برای میهمانان نوروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی تورهای رایگان "کرمانشاه‌گردی" برای میهمانان نوروزی

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه از برپایی تورهای رایگان "کرمانشاه‌ گردی" برای خدمات‌رسانی به میهمانان نوروزی خبر داد.

سجاد سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، از استقرار و اختصاص چهار دستگاه تاکسی "ون" با طراحی مناسب نوروز به عنوان تور رایگان گردشگری برای خدمت رسانی به مسافرین و میهمانان نوروزی خبر داد و افزود: پیش‌بینی‌های لازم برای اضافه شدن دو دستگاه خودرو دیگر نیز انجام گرفته است.

سلیمانی افزود: تورهای رایگان کرمانشاه‌گردی، جهت بازدید میهمانان و گردشگران نوروزی از تاق‌بستان، تکیه معاون الملک، تکیه بیگلربیگی، بازار و دیگر آثار تاریخی سطح شهر کرمانشاه در نظر گرفته شده اند.

سلیمانی با بیان اینکه نوروز گذشته چهار دستگاه "ون" به عنوان تور گردشگری در سطح شهر فعالیت داشتند، اظهار کرد: بیش از 2500 نفر از گردشگران و میهمانان نوروزی از خدمات این تورهای رایگان کرمانشاه گردی استفاده کردند. مدیر عامل تاکسیرانی کرمانشاه پیش‌بینی کرد: نوروز پیش‌رو شاهد افزایش استفاده میهمانان و گردشگران از تورهای رایگان کرمانشاه‌گردی باشیم.

سلیمانی افزود: تورهای رایگان "کرمانشاه‌گردی" از 29 اسفندماه آغاز و تا 12 فرورین ماه ادامه خواهد یافت.

وی در ادامه با اشاره به اندیشیده شدن تمهیداتی در خصوص ارتقای کیفیت خدمات‌رسانی ناوگان تاکسیرانی در ایام نوروز، اظهار کرد: در ایام نوروز پیش‌رو 100 دستگاه امداد تاکسی رایگان خدمات‌رسانی به شهروندان کرمانشاهی و میهمانان نوروزی در سطح شهر را بر عهده خواهند داشت.

سلیمانی افزود: همچینین در ایام نوروز چهار دستگاه خودرو واحد گشت و بازررسی در میادین ورودی شهر کار نظارت بر خدمات تاکسیرانان کرمانشاهی را بر عهده دارند. مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه سپس برگزاری کلاس آموزشی آشنایی با صنعت گردشگری و توریسم برای رانندگان فرودگاه، پذیرایی از میهمانان نوروزی با سوغات کرمانشاه در ترمینال و فرودگاه و... را از جمله اقدامات انجام شده توسط تاکسیرانی برای ارائه خدمات مطلوب به مسافرین عنوان کرد.

وی در ادامه با اشاره به افزایش حجم ترددها در ایام منتهی به پایان سال، از تشدید نظارت‌های سازمان در سطح شهر جهت ارائه خدمات هرچه‌بهتر به شهروندان و جلوگیری از تردد تاکسی‌های بدون مسافر با توجه به بالا رفتن حجم ترددها خبر داد.

وی با بیان اینکه شهر کرمانشاه 9400 خودرو تاکسی و آژانس دارد، اظهار کرد: روزانه بیش از یک میلیون نفر مسافر در سطح شهر با استفاده از ناوگان تاکسیرانی تردد می‌کنند.