جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

برپایی فروش فوق‌العاده در 197 واحد صنفی کرمانشاه برای بازگشایی مدارس - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی فروش فوق‌العاده در 197 واحد صنفی کرمانشاه برای بازگشایی مدارس

برپایی فروش فوق‌العاده در 197 واحدصنفی کرمانشاه برای بازگشایی مدارس

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از برپایی فروش فوق‌العاده در 197 واحد صنفی سطح استان به مناسبت بازگشایی مدارس خبر داد.

مهدی محمدپور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: برپایی فروش فوق‌العاده برای رفاه حال مردم در ایام بازگشایی مدارس از 23 شهریور آغاز شده و تا اول مهر ماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه 197 واحد صنفی در سطح استان در این طرح مشارکت دارند، یادآوری کرد: از این تعداد 50 واحد صنفی مربوط به کرمانشاه، 10 واحد صنفی اسلام‌آبادغرب، پنج واحد دالاهو، 14 واحد سرپل‌ذهاب، 12 واحد قصرشیرین، 16 واحد گیلانغرب، 9 واحد روانسر، هشت واحد جوانرود، چهار واحد پاوه، شش واحد ثلاث باباجانی، 21 واحد هرسین، 10 واحد صحنه، 19 واحد سنقر و کلیایی و 13 واحد صنفی نیز مربوط به کنگاور است.

محمدپور میزان تخفیف در نظر گرفته شده در فروش‌های فوق‌العاده را نیز 10 تا 20 درصد اعلام کرد.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه تاکید کرد: این فروش‌های فوق‌العاده عمدتا برای واحدهای صنفی عرضه کننده کیف و کفش، نوشت افزار و پوشاک است.

به گفته این مسئول، واحدهای صنفی شرکت کننده در این طرح با نصب پلاکارد با مضمون " در این مکان به مناسبت بازگشایی مدارس تخفیف ویژه از 10 تا 20 درصد ارائه می‌گردد" مشخص می‌شوند.

وی با بیان اینکه امسال هم فروش فوق‌العاده جایگزین نمایشگاه‌های پاییزه شده است، هدف از اجرای این طرح را دسترسی ساده همه مردم به کالاهای مورد نیاز اعلام کرد.