سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

برپایی نمایشگاه آثار هنری هنرمندان پاوه‌ای به مناسبت روز ملی پاوه - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی نمایشگاه آثار هنری هنرمندان پاوه‌ای به مناسبت روز ملی پاوه

برپایی نمایشگاه آثار هنری هنرمندان پاوه‌ای به مناسبت روزملی پاوه

مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه از برگزاری نمایشگاه آثار هنری هنرمندان پاوه‌ای به مناسبت روز ملی پاوه خبر داد.

هادی شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی هنری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه در این باره اظهارکرد: به‌ مناسبت 26 مرداد روز ملی پاوه اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه اقدام به برپایی یک دوره نمایشگاه آثار هنری می کند.

وی ادامه داد: این نمایشگاه با هدف گرامیداشت یاد شهیدان و ارج نهادن به روز ملی پاوه از تاریخ 16 تا 26 مرداد ماه در محل موزه مردم‌شناسی شهرستان پاوه برگزار خواهد شد.

مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه یادآور شد: در این نمایشگاه آثار خوشنویسی زهرا و آمنه عباسی (دو تن از هنرمندان برجسته پاوه‌ای) به نمایش درخواهد آمد. وی خاطرنشان کرد: این آثار شامل 40 اثر و تابلو زیبای خوشنویسی از این دو بانوی هنرمند پاوه‌ای است.

این مقام مسئول در شهرستان پاوه خاطرنشان کرد: این نمایشگاه به مدت 10 روز و همه روزه در دو نوبت صبح و عصر در محل موزه مردم شناسی اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه جهت بازدید عموم دایر خواهد بود.