جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی بسیج هنرمندان در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی بسیج هنرمندان در کرمانشاه

مسئول انجمن هنرهای تجسمی بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی و برپایی نمایشگاه آثار برگزیده این جشنواره در کرمانشاه خبر داد.

بشیر نظری در گفتگو با خبرنگار مهر، از معرفی برگزیدگان مرحله استانی هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی بسیج هنرمندان خبر داد و گفت: مراسم اختتامیه ای به این منظور برگزار و از نفرات برتر تقدیر خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی در استان کرمانشاه طی مرداد امسال افزود: این جشنواره در بخش های نقاشی، گرافیک، کاریکاتور و نگارگری برگزار شد و در این مراسم از برترین های آن تجلیل به عمل خواهد آمد.

مسئول انجمن هنرهای تجسمی بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از معرفی ۷ برگزیده در بخش نقاشی، ۳ برگزیده در بخش گرافیک، ۳ برگزیده در بخش کاریکاتور و ۳ برگزیده در بخش نگار گری طی این مراسم خبر داد.

برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی وی زمان برگزاری این مراسم را روز چهارشنبه ۷ مهر ماه اعلام کرد و از برپایی نمایشگاهی از آثار برگزیدگان این جشنواره نیز خبر داد.

نظری تصریح کرد: در این نمایشگاه ۳۰ اثر از هنرمندان تجسمی سازمان بسیج هنرمندان که در این جشنواره شرکت کرده اند به نمایش گذاشته می شود. مسئول انجمن هنرهای تجسمی بسیج هنرمندان استان کرمانشاه زمان برپایی نمایشگاه را ۹ صبح روز چهارشنبه و محل آن را سالن دانشکده فرهنگ و هنر علمی و کاربردی کرمانشاه اعلام کرد.

وی افزود: این نمایشگاه از ۷ مهر به مدت یک هفته در محل مورد نظر برپا بوده و علاقه مندان می توانند طی روزهای برگزاری از ساعت ۸ صبح الی ۲۰ شب از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.