جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری اردوی تیم ملی کونگ‌فو در قصرشیرین - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری اردوی تیم ملی کونگ‌فو در قصرشیرین

برگزاری اردوی تیم ملی کونگ‌فو درقصرشیرین

مدیر تیم های منتخب کونگ فو توای جمهوری اسلامی ایران از برگزاری اردویی سه روزه در شهرستان مرزی قصرشیرین خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کرمانشاه، به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان، ابراهیم حسین پور در حاشیه برپایی نخستین روز این اردو در محل خانه تکواندوی قصرشیرین افزود: این اردو با حضور 16 کونگ فوکار و مربی در حال برگزاری است و این دوره دومین مرحله از تمرینات آماده سازی رزمی کاران است.

وی اظهارداشت: این اردو در سه بخش و رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برای اعزام کونگ فوکاران به مسابقه های جهانی هنرهای رزمی که قرار است 10 شهریور در آلمان برگزار شود، برپا شده است.

وی اظهار کرد: 2 رزمی کار تیم ملی کونگ فو جمهوری اسلامی ایران در این اردو از استان کرمانشاه تیم را همراهی کرده اند. وی بیان کرد: برای کسب آمادگی بیشتر رزمی کاران، دو مرحله دیگر اردوی آماده سازی پیش بینی شده که نسبت به برپایی آن اقدام خواهیم کرد. مدیر تیم های منتخب کونگ فو توای جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: تیم ملی را بدون هیچ گونه کمک هزینه ای از طرف فدراسیون و وزارت ورزش و فقط با کمک های مردمی و هزینه های رزمی کاران به مسابه پیش رو اعزام می کنیم و ورزشکاران و مربیان هیچ گونه حقوقی دریافت نمی کنند.

حسین پور نسبت به کسب مدال در مسابقه های جهانی هنرهای رزمی در بخش انفرادی ابراز امیدواری کرد و از مسئولان ورزش کشور خواست توجه بیشتری به این تیم و ورزشکاران داشته باشند.

وی ادامه داد: گفت: مسابقه جهانی هنرهای رزمی از 10 شهریور در آلمان در بخش مبارزه نیمه آزاد، هنرهای فردی و تکنیک با شرکت ورزشکارانی از حدود 100 کشور مختلف برگزار خواهد شد.