رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

برگزاری تجمع بزرگ ضد استکباری مردم کرمانشاه در یوم الله ۱۳ آبان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری تجمع بزرگ ضد استکباری مردم کرمانشاه در یوم الله ۱۳ آبان

برگزاری تجمع بزرگ ضد استکباری مردم کرمانشاه دریوم الله ۱۳ آبان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری تجمع بزرگ ضد استکباری مردم کرمانشاه در یوم الله ۱۳ آبان خبر داد.

عباس سروری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص یوم الله ۱۳ آبان گفت: یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است که سه رویداد بسیار مهم اعم از تبعید امام خمینی (ره)، شهادت جمعی از دانش آموزان به دست ایادی رژیم پهلوی در سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) در سال ۵۸، در تاریخ این یوم الله نهفته است.

آمریکا هیچ گاه دست از سر ملت ما برنداشته است وی افزود: همانطور که مردم ما استحضار دارند، آمریکای جنایتکار و استکبار جهانی در هیچ ایامی از این دوران انقلاب دست از سر مملکت، نظام و روحیه مردم ما برنداشته و همواره تهدید و از طریق مختلف علیه مردم، نظام و انقلاب اسلامی جنایات گسترده ای در قالب های مختلف خصوصا در بحث تحریم ها انجام داده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه ادامه داد: مردم عزیزم ما با روحیه شایسته، خوب و انقلابی ای که دارند، همه ساله در مقابل استکبار جهانی شور و شعور استکبار ستیزی خود را طی یوم الله ۱۳ آبان به نمایش گذاشته اند.

وی از برگزاری مراسمی طی ۱۳ آبان امسال هم در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: امسال هم مردم عزیز ما با همین روحیه، پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری -که آمریکا و استکبار جهانی قابل اعتماد نیستند و تحت هر شرایطی روحیه انقلابی مردم در مقابل با استکبار جهانی باید حفظ شود- یکبار دیگر شور و شعور انقلابی خود را در یوم الله ۱۳ آبان به نمایش می گذارند.

سروری افزود: همه طبقات مردم کرمانشاه امسال نیز در یوم الله ۱۳ آبان، تنفر و انزجار خود را از استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار نمایش خواهند داد و همگام با سراسر کشور، در این روز در مقابل ساختمان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه واقع در خیابان شهید مصطفی امامی حضوری پر رنگ خواهند داشت.

برگزاری تجمع ضد استکباری در یوم الله ۱۳ آبان وی زمان آغاز مراسم تجمع بزرگ ضد استکباری مردم کرمانشاه را راس ساعت ۹ صبح روز ۱۳ آبان اعلام کرد و گفت: سخنران این مراسم نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: هم چنین این مراسم در تمام شهرستان های استان نیز با حضور اقشار مختلف مردم طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه برگزار می شود.