جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های غرب کشور در خرم آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های غرب کشور در خرم آباد

جشنواره مطبوعات

مدیرعامل خانه مطبوعات کشور از برگزاری جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های غرب کشور در خرم آباد خبر داد.

 
به گزارش خبرنگار ایرنا فریدون معتمدیان در جمع خبرنگاران افزود: روزنامه نگاران و خبرنگاران استان های کرمانشاه، ایلام، همدان، کرمانشاه و کردستان می توانند آثار خود را تا 12 اردیبهشت ماه به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ارسال کنند.


وی در ادامه از برگزاری متفاوت مراسم روز خبرنگار در سال جاری خبر داد و گت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته در 17 مرداد ماه سال جاری به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران توانمند تقدیر وِیژه به عمل می آید.

وی با اشاره به اینکه استقلال حرفه ای روزنامه نگاری موجب پیشرفت بهتر رسانه ها می شود اظهار کرد: براساس قانون مطبوعات مدیران نشریات باید خبرنگاران خود را بیمه کنند و این قانون از ظرفیت بیمه هفت خبرنگار برای هفته نامه ها و 15 خبرنگار برای روزنامه ها برخوردار است.

وی با اشاره به برگزاری همایش خانه مطبوعات کشور همزمان با روز خبرنگار در سال جاری گفت: پیشنهاد حضور رییس جمهوری و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این همایش داده شده است.

رییس خانه مطبوعات استان کرمانشاه در ادامه اظهار کرد: دومین دوره آموزش مقدماتی روزنامه نگاری با حضور اساتید برجسته از هفته گذشته در کرمانشاه آغاز شده که پس از آن دوره پیشرفته نیز برای برگزیدگان برگزار خواهد شد.