جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری دومین نشست منطقه ای بانوان غرب کشور در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری دومین نشست منطقه ای بانوان غرب کشور در کرمانشاه

دومین نشست منطقه ای بانوان غرب کشور در کرمانشاه برگزار میشود

دومین نشست منطقه ای بانوان کارآفرین و صاحبان کسب و کار غرب کشور چهارشنبه هفته جاری به مدت 2 روز در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه برگزار می شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: این نشست با حضور بانوان استان های ایلام، لرستان، کردستان، همدان و کرمانشاه برگزار می شود. شریفه حق شناس ادامه داد: فرصت ها و چالش های کسب و کار و کارآفرینی، نهادسازی کسب و کار و کارآفرینی و همچنین توانمندسازی کسب و کار و کارآفرینی از محورهای اصلی این نشست است.

وی در خصوص برنامه های این نشست گفت: در روز چهارشنبه مصادف با 27 مرداد، نشست بانوان کارآفرین و صاحبان کسب و کار منطقه غرب با تدریس استاد فخرالسادات محتشمی پور در نشست اول و استاد آسیه علی نژاد در نشست دوم برگزار می شود که در نشست سوم، شاهد تبادل تجربه از طریق پنل خواهیم بود.

ه گفته حق شناس، نخستین روز این نشست از ساعت 9 صبح آغاز و تا ساعت 18 همان روز ادامه می یابد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه اضافه کرد: در دومین روز نشست که مصادف با روز پنجشنبه، 28 مرداد جاری است نشست اعضا انجمن ملی بانوان کارآفرین با دانشجویان از ساعت 9 تا 12 و نیم، برگزار می شود. وی اظهار کرد: دومین روز از نشست این همایش، با تدریس استاد فیروزه صابر برگزار می شود.