رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در 50 نقطه استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در 50 نقطه استان کرمانشاه

برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در 50 نقطه استان

به گفته رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه راهپیمایی روز جهانی قدس در 50 نقطه استان برگزار می شود. 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، عباس سروری در جلسه ستاد برگزاری مراسم راهپیمایی یوم الله جهانی قدس و برگزاری نماز عید فطر که در دفتر امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به اینکه برای برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس در 50 نقطه استان برنامه ریزی شده است، گفت: شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس امسال به لحاظ اینکه دشمنان گمراه کردن افکار عمومی دنیا از روز جهانی قدس را هدف قرار داده اند، از اهمیت زیادی برخوردار است.

سروری افزود: یقینا مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی با حضور با شکوه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین نشان داده و برائت خود را از آمریکا، صهیونیسم و آل سعود اعلام خواهند کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه با دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس، پیش بینی کرد: امسال شاهد حضور پرشور مردم مومن و ولایی استان کرمانشاه دراین راهپیمایی باشیم.

سروری با بیان اینکه برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان سازمان های اتوبوسرانی و تاکسیرانی برای ایاب و ذهاب راهپیمایان آماده شده اند، گفت: همچنین برای گذاشتن صندلی هایی در طول مسیر راهپیمایی و استفاده از تعدادی ویلچر برای افراد مسن و ناتوان برنامه ریزی شده است.

به گفته سروری در طول مسیر راهپیمایی ایستگاه های فرهنگی و غرفه های نمایشگاهی در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر کرمانشاه از ساعت 11 و 30 دقیقه صبح روز جمعه( 19 تیرماه)از میدان انقلاب اسلامی به سمت مسجد جامع آغاز خواهد شد.، افزود: پس از پایان راهپیمایی قطعنامه قرائت شده و مراسم راهپیمایی با سخنرانی آیت الله حسن ممدوحی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری و اقامه نماز جمعه توسط آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان پایان می یابد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه در ادامه با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری مراسم نماز روز عید فطر در چهارراه بسیج گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری شکوهمند نماز عید فطر اندیشیده شده است.