جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

برگزاری رژه خودروهای آتش نشانی درکرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری رژه خودروهای آتش نشانی درکرمانشاه

برگزاری رژه خودروهای آتش نشانی در کرمانشاه

مدیر عامل آتش نشانی کرمانشاه از برگزاری رژه خودرویی این سازمان در کرمانشاه به مناسبت ۷ مهر ماه خبر داد.

حجت الله جهانبخشی در گفتگو با خبرنگار مهر، به مناسبت ۷ مهر روز آتش نشان از برگزاری مراسم رژه خودرویی آتش نشانان کرمانشاهی در روز چهارشنبه خبر داد و گفت: این مراسم راس ساعت ۹ صبح از میدان فردوسی با حضور ۳۰۰ نفر از امدادگران و داوطلبان سازمان آتش نشانی کرمانشاه برگزار می شود.

وی افزود: در این مراسم ۳۰ دستگاه خودرو و تجهیزات امدادی آتش نشانی به نمایش گذاشته خواهد شد. جهانبخشی همچنین از حضور دستگاه های خدمات رسان نظیر اورژانس، هلال احمر و راهنمایی و راندگی نیروی انتظامی در این رژه خودرویی خبر داد.

وی اشاره ای به دیگر برنامه های این سازمان به مناسبت روز آتش نشان داشت و گفت: برگزاری مراسمی با حضور کارکنان و بازنشستگان آتش نشانی کرمانشاه در محل صدا و سیمای استان، پخش پیام های ایمنی از صدا و سیما و تبلیغات محیطی از جمله این برنامه ها است.

مدیر عامل آتش نشانی کرمانشاه در ادامه از وجود ۱۱ ایستگاه آتش نشانی در کرمانشاه خبر داد و گفت: ۲ ایستگاه از این تعداد به دلیل کمبود نیرو غیر فعال است.

جهانبخشی همچنین از حضور ۱۴۶ آتش نشان در ایستگاه های مذکور خبر داد و تصریح کرد: این سازمان حدود ۲۰۰ نیروی داوطلب نیز دارد. وی با اشاره به وجود ۴۰ دستگاه خودروی امداد در ایستگاه های آتش نشانی کرمانشاه، خاطر نشان کرد: کمبود نیرو ی متخصص و تجهیزات مدرن از جمله نردبان امدادی مرتفع از مشکلاتی است که با آن مواجه هستیم.

جهانبخشی در پایان ضمن اشاره به فرارسیدن فصل سرما بر رعایت تکات ایمنی تاکید کرد تا شاهد کاهش آمار بروز حوادث از جمله آتش سوزی های ناشی از نشت گاز و ... باشیم.