جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری مسابقات جایزه بزرگ دو و میدانی بزرگسالان کشور در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقات جایزه بزرگ دو و میدانی بزرگسالان کشور در کرمانشاه

برگزاری مسابقات جایزه بزرگ دو و میدانی بزرگسالان کشوردر کرمانشاه

رییس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه گفت: مسابقات جایزه بزرگ دو و میدانی بزرگسالان کشور در گروه مردان اواخر شهریور ماه به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، حمیدرضا فردین‌پور در جمع خبرنگاران، از برگزاری مسابقات جایزه بزرگ دو و میدانی بزرگسالان کشور به میزبانی کرمانشاه خبر داد و افزود: در حال فراهم کردن تدارکات لازم جهت انجام این مسابقات هستیم و تلاش ما بر این است تا با حمایت فدراسیون اسپانسر مسابقات مشخص شود.

رییس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه ادامه داد: این مسابقات اواخر شهریور ماه امسال در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ۱۵ خرداد کرمانشاه با حضور ورزشکاران سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی دو و میدانی نوجوانان کشور گفت: در این مسابقات که به میزبانی مشهد برگزار شد، دو نشان برنز در بخش دختران و پسران برای استان کرمانشاه کسب شد.

وی افزود: با توجه به اینکه ورزشکاران اعزامی از کرمانشاه به مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور از طرح استعدادیابی گزینش شدند، لذا مدال آوری چندان مورد هدف ما نبود و برای کسب تجربه و آمادگی بیشتر بچه‌ها را به این مسابقات اعزام کردیم.

وی در ادامه با اشاره به انجام برخی تغییرات در بدنه هیات دو و میدانی استان گفت: با توجه به تجارت و تخصص ارزشمند حسین امیری، ایشان به عنوان نایب رییس هیات دو و میدانی استان در بخش آقایان معرفی شدند. همچنین نظام سلطانی نیز ریاست هیات دو و میدانی شهرستان کرمانشاه را بر عهده دارند.

فردین‌پور افزود: درب هیات دو و میدانی استان کرمانشاه به روی افراد با تجربه و دلسوز و متعهد باز است و از وجود شخصیت‌های ارزشمند استفاده خواهیم کرد.