جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری 800 برنامه فرهنگی ورزشی در دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری 800 برنامه فرهنگی ورزشی در دهه فجر

برگزاری 800 برنامه فرهنگی ورزشی در دهه فجر

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: در گدامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی بیش از 800 برنامه فرهنگی و ورزشی در کمیته ورزش و جوانان استان پیش بینی شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، صابر رحیمی از برنامه ویژه اداره کل ورزش و جوانان در سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی خبر داد و اظهار کرد: روز ۱۲ بهمن همزمان با لحظه ورود حضرت امام(ره) به کشور، از میدان امام(ره) تا گلزار شهدا شاهد رژه نمادین ورزشکاران هیئت های موتورسواری، دوچرخه سواری و اتومبیل رانی با همراه داشتن دسته های گل در گرامیداشت این روز و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدا خواهیم بود. وی اعلام کرد: برنامه های متعدد ورزشی شامل مسابقات فوتسال کارکنان دولت، مسابقات کوهپیمایی، کوهنوردی، تیراندازی، والیبال، دو صحرانوردی و جشنواره بازیهای بومی محلی در شهرهای کرمانشاه، صحنه و سنقر از برنامه های شاخص در این ایام است.

به گفته رئیس کمیته ورزش و جوانان، مسابقات مختلف ورزشی در این ایام برای شهرستان های پاوه، جوانرود، اسلام آبادغرب، هرسین، سنقر، سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی، جوانرود، دالاهو، قصرشیرین، روانسر و صحنه تدارک دیده شده است.

رحیمی اضافه کرد: در رویدادهای ورزشی تدوین شده برای این ایام تلاش شده جشن انقلاب به شکل خوبی برگزار شود و در تمامی شهرستان علاوه بر غباروبی مزار شهدا، شرکت پرشور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و سرکشی از خانواده های معظم شهدای ورزشکار نیز پیش بینی شده است. وی همچنین از حضور گسترده ورزشکاران در راهپیمایی یوم الله۲۲ بهمن و متعاقب آن در نماز عبادی سیاسی جمعه خبر داد.