رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

بسیجیان باید از کم کاری و سوء استفاده از موقعیت شغلی مبرا باشند - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیجیان باید از کم کاری و سوء استفاده از موقعیت شغلی مبرا باشند

بسیجیان باید از کم کاری و سوء استفاده ازموقعیت شغلی مبرا باشند

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: بسیجیان باید از هرگونه کاهلی، کم کاری و سوء استفاده از موقعیت شغلی مبرا باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر محمدرضا عدالتخواه در آیین بزرگداشت روز بسیج کارمندان گفت: یکی از شاخص های مهمی که انقلاب اسلامی ایران را از همه جنبش های تاریخ بشریت متمایز کرده مردمی بودن آن است.

  عدالتخواه انقلاب اسلامی ایران را برخاسته از بطن مردم دانست و گفت: تا زمانی هم که مردم در صحنه حضور داشته باشند، هیچ قدرتی توان خدشه وارد کردن به نظام  را نخواهد داشت.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در ادامه با تاکید بر نقش مهم و بی بدیل بسیج در عرصه های مختلف  گفت: نقش بسیج از دوران دفاع مقدس تا زمان خنثی سازی توطئه های معاندان فراموش شدنی نیست.

عدالتخواه با بیان اینکه سپاه پاسداران از درون بسیج متولد شده است، بسیج را والد سپاه دانست نه مولود آن و با تاکید بر ظرفیت های بسیج گفت: بسیج همواره با خیرات و برکات بسیاری برای نظام همراه بوده و نهضت های دیگر هم هر جا که از این ظرفیت خود بهره گرفته اند توانسته اند بر مشکلات فایق آیند و گواه این مدعا فایق آمدن عراقی ها بر تکفیری ها با وارد شدن مردم این کشور به صحنه بود.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در ادامه با تاکید بر اینکه بسیج کارمندی باید پاکی، صداقت، بصیرت، سلحشوری، وجدان کاری و دوری از اسراف و تجمل گرایی را سرلوحه کار خود قرار دهند، گفت: بسیجیان باید از هرگونه کاهلی، کم کاری و سوء استفاده از موقعیت شغلی مبرا باشند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه کسی که زیر نشان بسیجی قرار می گیرد باید نسبت به آرمان های آن وفادار باشد، گفت: فاصله گرفتن از آرمان های بسیج توسط بسیجیان می تواند آسیب های بسیاری را متوجه نظام کند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه چفیه را آرم و نشان بسیجی بودن دانست و بر اهمیت حفظ فضایل نهفته در پشت آن تاکید کرد و گفت: بسیج بودن و بسیجی ماندن از اهمیت زیادی برخوردار است، چراکه بسیجی بودن چندان سخت نیست اما ماندن بر آرمان های آن سخت است و آن را متعالی می کند.

در ادامه این نشست که با حضور استاندار کرمانشاه، فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) و جمعی از مسئولین استان برگزار شد، از جمعی از کارمندان بسیجی تقدیر شد.

 این نشست با حضور خادمان حرم رضوی و حاملان پرچم گنبد علی بن موسی الرضا(ع)  در سالروز ولادت این امام همام رنگ و بوی خاصی گرفت.