جهش تولید | چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

بسیج صدا و سیما

بسیج صدا و سیما


رئیس سازمان بسیج صدا و سیمای ملی در نشستی صمیمی با مدیر کل و کارکنان بسیجی شبکه استانی زاگرس، با وجود تکثر و تنوع قومی و مذهبی همواره پرچمدار اتحاد، همبستگی و مدیریت یکپارچه درکشور خواند و با اشاره به ظرفیت های  فراوان در استان کرمانشاه خاطر نشان کردند: استان کرمانشاه سال‌های سال پرچمدار مدیریت و یکپارچه در این آب و خاک بوده است و همبستگی قومی را به بهترین نحو ممکن اجرا کرده است اما متاسفانه کمتر در کشور معرفی و شناخته شده است. او به گشاده رویی و سخاوت مردم کرمانشاه در زمان بحرانهای مختلف اشاره کرد و آنرا اتفاق خوب دانست و گفت: با توجه به همبستگی مردم ایران اسلامی نباید هیچ وقت از تلاش دشمنان برای برهم زدن این موهبت غافل بمانیم و خدا راشکر با وجود تمام سختی‌ها خللی هم در آن تا کنون بر آن وارد نشده است.

رحمتی در پایان گفت: سازمان صداوسیما با انتصاب مهندس امیری در جایگاه مدیر کلی صداوسیمای مرکز کرمانشاه، چشم امید ویژه‌ای به این مرکز دارد و امیدواریم بتوانیم ظرفیتهای خوبی را  در این مرکز به وجود بیاوریم تا صداوسیمای مرکز کرمانشاه آنچنان که شایسته است در فضای سازمانی قرار گیرد.

همچنین در ادامه این جلسه امیری مدیر کل صداوسیمای مرکز کرمانشاه هم با اشاره به اینکه اهمیت و جایگاه بسیج بر کسی پوشیده نیست گفت: سازمان بسیج صدا و سیمای  رسانه ملی، توانمندی‌های بالقوه‌ای دارد و می‌تواند با تجمیع نیرو‌های انقلابی ظرفیت‌های خوبی را در تولیدات فاخر رسانه ‌ای داشته باشد.

امیری در ادامه با تاکید بر اینکه در استان کرمانشاه پتانسیل‌های کم نظیری وجود دارد افزود: ما افراد متعهد و مجاهدی در مرکز صداوسیمای کرمانشاه داریم که سالهاست در این نقطه از کشور با وجود تمام مشکلات و سختی های به جا مانده ناشی از جنگ همچنان  در خط مقدم جنگ نرم آتش به اختیار مجاهدت می کنند .

او در پایان به تنوع قومی و مذهبی در استان نیز اشاره کرد و گفت: با اینکه کرمانشاه به عنوان هندوستان ایران شناخته شده است، اما همواره نمادی از وحدت در ایران اسلامی بوده و در تولیدات رسانه‌ای در خط مقدم بوده است و در ۸ سال دفاع مقدس انسان‌های بزرگ و شهدای گرانقدری را تقدیم نظام کرده است.

.