جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

بعثت کرمانشاه از حضور در مسابقات جام حذفی انصراف داد - نمایش محتوای خبر

 

 

بعثت کرمانشاه از حضور در مسابقات جام حذفی انصراف داد

بعثت کرمانشاه از حضور در مسابقات جام حذفی انصراف داد

مدیر عامل باشگاه بعثت کرمانشاه گفت: تمرکز ما بر روی مسابقات لیگ دسته دوم است و بر همین اساس با نظر کادر فنی در مسابقات جام حذفی شرکت نخواهیم کرد.

افشین حسنی در گفتگو با خبرنگار مهر، از انصراف تیم بعثت کرمانشاه از حضور در مسابقات جام حذفی کشور خبر داد. وی حضور قدرتمند در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال را اولویت اصلی باشگاه عنوان کرد و گفت: این تصمیم با نظر کادر فنی و به منظور افزایش هماهنگی میان نفرات جدید تیم با توجه به این فرصت گرفته شده است.

مدیر عامل باشگه بعثت کرمانشاه افزود: با توجه به این تصمصم و فرصت به دست آمده تلاش خواهیم کرد نقاط ضعف خود را برطرف کرده و تمرینات خود را به صورت منظم پیگیری کنیم. حسنی از احتمال برگزاری بازی های دوستانه با تیم های لیگ دو برای کسب آمادگی بیشتر خبر داد و گفت: انجام این بازی های تدارکاتی بازدهی بیشتری نسبت به حضور در جام حذفی برای ما خواهد داشت.

وی در پایان در خصوص پیروزی بعثت مقابل نماینده اصفهان در هفته دوم مسابقات لیگ دسته دو فوتبال که با پیروزی ۳ بر یک بعثت پایان یافت، بیان کرد: در این بازی بسیار خوب ظاهر شدیم و می توانستیم گل های بیشتری نیز به ثمر برسانیم.

حسنی تصریح کرد: باید از موقعیت های گلزنی خود نهایت استفاده را ببریم و مهاجمان ما باید دقت خود را در امر گلزنی بالا ببرند.