جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

بلوک زایمانی وکلینک تخصصی بیمارستان معتضدی کرمانشاه کلنگ‌زنی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بلوک زایمانی وکلینک تخصصی بیمارستان معتضدی کرمانشاه کلنگ‌زنی شد

بلوک زایمانی وکلینک تخصصی بیمارستان معتضدی کرمانشاه کلنگ‌زنی شد

باحضور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، بلوک زایمانی و کلینک ویژه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان معتضدی کرمانشاه کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر حسین کریم رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهارکرد: بیمارستان معتضدی یکی از قدیمی ترین بیمارستانهای کشور است که بیش از 60 سال قدمت دارد و مردم استان کرمانشاه خاطرات بسیاری از این بیمارستان دارند.

وی ادامه داد: بخش قابل توجهی از جمعیت شهر کرمانشاه در بیمارستان معتضدی به دنیا آمده اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهارکرد: به جهت روزآمد کردن این بیمارستان طرحی را در نظر گرفته ایم که یک بلوک زایمانی و یک کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی در آن احداث کنیم.

کریم تصریح کرد: بلوک زایمانی بیمارستان معتضدی با مساحت 415 متر مربع و با اعتبار 9 میلیارد ریال و همچنین کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان معتضدی با مساحت 2068 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 36 میلیارد ریال آماده کلنگ زنی شده است.

وی خاطرنشان کرد: بخشی از این کلینیک ویژه تخصصی به داروخانه آموزشی زیر نظر دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اختصاص می یابد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه درادامه گفت: امسال 200 پروژه در حوزه سلامت استان طرح ریزی کرده‌ایم که بتوانیم با بهره برداری از آنها به مردم خدمت ویژه ای کرده باشیم.

کلنگ احداث این پروژه توسط شهیندوخت ملاوردی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به زمین زده شد.