سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

بلیط فروشی اینترنتی مسابقات کشتی جام جهانی کرمانشاه آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بلیط فروشی اینترنتی مسابقات کشتی جام جهانی کرمانشاه آغاز شد

بلیط فروشی اینترنتی مسابقات کشتی جام جهانی کرمانشاه آغازشد

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه از آغاز فروش اینترنتی بلیط مسابقات کشتی جام جهانی 2017 که به میزبانی کرمانشاه برگزار می شود، از ظهر امروز (پنجشنبه 21 بهمن) خبر داد. 

محمدحسین محبی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: علاقه مندان به تماشای مسابقات جام جهانی کشتی می توانند با مراجعه به سایت 19sport.ir نسبت به تهیه بلیط رقابت های کشتی اقدام کنند.

وی همچنین در خصوص قیمت بلیط مسابقات نیز گفت: بلیط های مسابقات جام جهانی کشتی با قیمت های 150 هزار ریال، 200 هزار ریال و 250 هزار ریال به فروش می رسد.

محبی ادامه داد: مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در 2 روز و چهار نوبت، طی روزهای پنجشنبه 28 و جمعه 29 بهمن برگزار می شود. رئیس هیات کشتی کرمانشاه افزود: قیمت بلیط مسابقات صبح و عصر روز پنجشنبه 28 بهمن، 150 هزار ریال و قیمت بلیط مسابقات صبح روز جمعه 29 بهمن نیز 200 هزار ریال در نظر گرفته شده است.

وی یادآوری کرد: همچنین قیمت بلیط مسابقات عصر روز جمعه که دیدارهای رده بندی و فینال برگزار و تیم های برتر مشخص می شوند نیز 250 هزار ریال تعیین شده است. محبی تاکید کرد: علاقه مندان به تماشای مسابقات جام جهانی کشتی در صورت تمایل به تماشای هر نوبت، باید بلیط جداگانه خریداری کنند که توضیحات کامل آن در سایت آمده است.

رئیس هیات کشتی کرمانشاه با بیان اینکه رقابت های جام جهانی کشتی در دو گروه چهار تیمی برگزار می شود، گفت: در گروه اول تیم های آمریکا، روسیه، گرجستان و آذربایجان و در گروه دوم نیز تیم های ایران، هند، ترکیه و مغولستان به رقابت می پردازند.

وی در پایان و با بیان اینکه مسابقات در سرسرای حضرت امام (ره) کرمانشاه برگزار می شود، گفت: مسابقات صبح از ساعت 9 و مسابقات عصر نیز از ساعت 16 آغاز می شود.

در مسابقات کشتی آزاد سال 2016 که به میزبانی آمریکا برگزار شد، تیم کشتی آزاد ایران با غلبه بر روسیه در دیدار فینال عنوان قهرمانی را کسب کرد.