جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

بهره برداری ساختمان کلانتری شهر سطر سنقر و کلیایی - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره برداری ساختمان کلانتری شهر سطر سنقر و کلیایی

ساختمان کلانتری شهر سطر از توابع شهرستان سنقر و کلیایی با 373 متر مربع زیربنا و یک هزار و 200 متر مربع محوطه سازی با هفت میلیارد و 570 میلیون ریال اعتبار از محل مصوبات سفر مقام معظم رهبری روز پنجشنبه به بهره برداری رسید. 

به گزارش خبرنگار ایرنا، امام جمعه سنقر و کلیایی در آیین افتتاح این ساختمان با بیان اینکه اختلاف ها در عرصه اجتماع و خانواده اجتناب ناپذیر است، گفت: باید تلاش شود اکثریت این درگیری ها به حل و فصل و رفع خصومت منجر شود.

حجت الاسلام مجید صفدری افزود: کسانی که به نیروی انتظامی، دادگاه و... مراجعه می کنند اگر برخورد حق طلبانه، منصفانه وعادلانه مجریان قانون را مشاهده کنند اگر چه حکم به نفع خودشان صادر نشود و حق را به حق دار بدهند در وجدان خود این کار را تحسین می کنند. وی گفت: برخورد عادلانه و منصفانه در کاهش جرایم و مشکلات جامعه تاثیر فراوانی دارد و از مجریان قانون از جمله نیروی انتظامی اجرای عدالت مورد انتظار است.

فرماندار سنقر و کلیایی هم گفت: نگاه امروز نسبت به نظم و امنیت توسط نیروی انتظامی با گذشت زمان و ایجاد تحولات اجتماعی تغییر یافته به طوری که علاوه بر ایجاد نظم و امنیت، بحث رعایت حقوق شهروندی در فضای اداری مجموعه انتظامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

یاور محمدی افزود: وجود فضایی که در آن مراجعه کنندگان از امنیت روحی و روانی لازم برخوردار باشند ضروری است در حالی که در گذشته حداقل امکانات برای مراجعه کنندگان وجود نداشت.

وی اظهار داشت: ساختمان کلانتری شهر سطر در راستای احترام به حقوق افراد جامعه و ایجاد فضای منظم و برخورد مناسب مراجعه کنندگان احداث شده است. سنقر و کلیایی با 92 هزار نفر جمعیت در فاصله 86 کیلومتری شمال شرق کرمانشاه واقع شده و شهر سطر هم در 15 کیلومتری غرب سنقر قرار دارد.