رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۸

بهره مندی چهار هزار نفر از برنامه های قرآنی تبلیغات اسلامی هرسین - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره مندی چهار هزار نفر از برنامه های قرآنی تبلیغات اسلامی هرسین

بهره مندی چهار هزار نفر از برنامه های قرآنی تبلیغات اسلامی هرسین

رئیس اداره تبلیغات اسلامی هرسین گفت: با اجرای برنامه های متعدد بیش از چهار هزار نفر از فعالیت های قرآنی تبلیغات اسلامی این شهرستان بهره مند شدند.

حجت الاسلام سید جواد موسوی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به منظور توسعه فعالیت های قرآنی و جذب علاقه مندان به خصوص نسل نوجوان و جوان، برنامه های قرآنی متعددی از سوی کانون قرآن تبلیغات اسلامی در 20 روز نخست ماه ربیع الاول در این شهرستان برگزار شد.

وی برگزاری کلاس های روخوانی، روان خوانی، تجوید، صوت و لحن، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم در سطوح مختلف و کلاس های آموزش حفظ قرآن کریم شامل حفظ کل، پنج جزء، 10جزء پیوسته و 20 جزء از جمله برنامه های اجرا شده در این مدت دانست.
حجت الاسلام موسوی ترتیل خوانی و ختم قرآن، تخصیص 11محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان بین المللی و کشوری در مناطق مختلف هرسین و بیستون را از دیگر برنامه های تبلیغات اسلامی هرسین در این ایام اعلام کرد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی هرسین تصریح کرد: تلاش و جدیت کانون قرآن، مبلغین اعزامی، روحانیون، خانه های قرآنی شهری و روستایی و هیات های مذهبی در مناطق مختلف شهرستان در برگزاری این برنامه های قرآنی بسیار موثر بوده است.
هرسین یکی از شهرستان های استان کرمانشاه است که با 85 هزار نفر جمعیت در 44 کیلومتری این استان قرار دارد.