رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

بهزیستی تنها مرجع صدور مجوز برای مهدکودک‌ها است - نمایش محتوای خبر

 

 

بهزیستی تنها مرجع صدور مجوز برای مهدکودک‌ها است

بهزیستی تنها مرجع صدور مجوز برای مهدکودک‌هااست

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه گفت: بهزیستی تنها مرجع صدور مجوز برای فعالیت مهد کودک ها در سطح استان است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، مجتبی قبادی در نشست پیگیری مصوبات کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان که با محوریت "ساماندهی مهد کودک های استان" و با حضور مسئولین ذیربط در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: بهزیستی تنها مرجع  مجوز دهنده در خصوص فعالیت مهد کودک های استان است و اگر کسی بدون مجوز اقدام به فعالیت کند قطعا با الزامات قضایی مواجه خواهد شد.

قبادی تصریح کرد: حتی سازمان های مجوزه دهنده دیگر از قبیل سازمان تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی باید همسو و هماهنگ با قوانین مندرج در اساسنامه فعالیت مهدکودک ها  اقدام کنند.

وی افزود: این سازمان ها معمولا مجوز فعالیت در حوزه معارف دینی و اسلامی را صادر می کنند که فعالیت موسسات قرآنی در استان از این قبیل است.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری کرمانشاه در ادامه خاطر نشان شد: مهد کودک هایی که سنین 5 و 6 ساله را با عنوان پیش دبستانی آموزش می دهند حتماً باید با نظارت آموزش و پرورش استان اقدام به فعالیت کنند.