سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

بهسازی معابر شهر روانسر با بیش از هشت میلیارد ریال هزینه - نمایش محتوای خبر

 

 

بهسازی معابر شهر روانسر با بیش از هشت میلیارد ریال هزینه

برای بهسازی معابر شهر روانسر بیش از هشت میلیارد ریال هزینه شد

شهردار روانسر گفت: به منظور بهبود عبور و مرور شهروندان برای بهسازی معابر روانسر بیش از هشت میلیارد ریال هزینه شد.

ابراهیم شهبازبیگی روز چهارشنبه به ایرنا افزود: برای آسفالت و بهسازی بیش از پنج هزار و 550 متر مربع از بلوار شهید چمران در ورودی شهر از سمت کرمانشاه یک میلیارد و 720 میلیون ریال هزینه شده است.

وی اظهار داشت: 168 متر مکعب بتن ریزی در کوچه هلاله سه، 890 متر موزاییک فرش بلوار مطهری، 200 متر طول جدول گذاری محله قدیمی کنار سراب، اجرای بتن فرش در 627 متر مربع از معابر شهر، سنگ فرش محوطه سراب روانسر به متراژ 600 متر مربع و 600 متر طول جدول گذاری بلوار مطهری از دیگر اقداماتی است که در دو ماه گذشته در سطح شهر روانسر انجام شده است.
شهردار روانسر اضافه کرد: به منظور تردد آسان تر اهالی گل سفید به محله زمین شهری روانسر یک دهنه پل آهنی بر روی رودخانه آصم آباد نصب شده است.
شهبازبیگی ادامه داد: برای اجرای این اقدامات در مجموع دو میلیارد و 910 میلیون ریال هزینه شده است.
وی اظهار داشت: کار لکه گیری و آسفالت معابر سطح شهر نیز به میزان 42 هزار و 216 متر مربع با اولویت خیابان امام محمد غزالی و با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و 400 میلیون انجام گرفته است.
شهردار روانسرهمچنین از اجرای گام دوم ساماندهی بوستان شکوفه خبر داد و افزود: کار دیوارسازی رودخانه ساحلی این بوستان به طول 250 متر و با اعتباری بیش از یک میلیارد و 300 میلیون ریال انجام شده است.